Słodkie kłamstwa. 24 godziny na dobę

Data wydania: 2016-07-21
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7482-674-7
Dodał/a książkę:AgnieszkaG
"Chcemy demaskować rozpoznane przez nas „ściemy” ojca kłamstwa. Po co masz doświadczać bólu, który można ominąć? Po co lądować po uszy w bagnie wątpliwości? Po co narażać się na dotkliwe poobijanie? Po co ładować się do strefy oznaczonej „Danger”? (fragment wstępu)

Każdego dnia, dwadzieścia cztery godziny na dobę, zły duch podsuwa ci słodkie kłamstwa, które mają jeden cel – zniszczyć twoją relację z Bogiem. Jednak znając jego sztuczki, możesz się przed nimi obronić. Temu właśnie ma służyć ta książka. Napisana jest bardzo lekkim językiem, ale mówi o superważnych sprawach. Autorzy w nieszablonowy sposób zajmują się trudnymi pytaniami, problemami i rozterkami w naszej drodze ku Bogu. Ich rozważania to znakomita, zanurzona w doświadczeniu pomoc w odkrywaniu Tego, który nigdy cię nie oszuka.

O autorach: Ks. Rafał Jarosiewicz jest rekolekcjonistą, autorem książek, muzyki i tekstów, dyrektorem Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Dał początek portalom www.pozytywnego.pl i smsznieba.pl.

Marcin Jakimowicz jest dziennikarzem, redaktorem „Gościa Niedzielnego”, liderem wspólnoty modlitewnej, autorem wielu książek, w tym kultowych „Radykalnych” i wydanej ostatnio „Niech żyje słabość”."
AgnieszkaG Linia koment
Przeczytane:2016-08-26, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Mam,