Słodko gorzko

Miłość jest najpotężniejszą siłą życiową. Znacie ją? Mam nadzieję, że tak. Wiecie, jak to jest – kiwnie palcem, a my wyjemy do księżyca. Mrugnie okiem, a jesteśmy gotowi iść na wojnę z całym światem. A próbowaliście kiedyś stawić opór miłosnej wichurze, która budzi motyle w brzuchu?... Początkowo człowiek myśli, że da radę, ale potem coś zaczyna boleć w piersiach i gdy w końcu się podda, z ulgą łapie kolejne hausty tlenu. Bo walczyć z miłością, to jakby postanowić, że przestaje się oddychać. Nikt nie daje rady! Brak miłości boli, ale wiemy, że miłość bywa też przyczyną cierpienia. Cóż więc począć? Postanowiliśmy pomóc Wam z tym ambarasem. Na kartach Walentynkowego zbioru opowiadań „SŁODKO-GORZKO”, oferujemy za darmo dwadzieścia trzy lekcje oddychania. Przeczytacie o miłości radosnej, o nieszczęśliwej, o tej która łączy ludzi, ale też potrafi ich niszczyć. Życzymy miłej lektury! Z gorącym pozdrowieniem, Autorzy

Informacje dodatkowe o Słodko gorzko:

Wydawnictwo: RW2010
Data wydania: 2012 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-63111-62

Kup książkę Słodko gorzko

Słodko gorzko - opinie o książce

Avatar użytkownika - natalia07
natalia07
Przeczytane:2015-12-28, Ocena: 6, Przeczytałem, 26 książek 2015,
Wiadomo, że miłość może mieć różne oblicza. Może być prawdziwa, pierwsza, słodka, delikatna, niewinna, niespodziewana. Ale może też być nieszczęśliwa, niespełniona, nieodwzajemniona. Raz jest słodko, a raz gorzko. Raz łzy szczęścia a raz goryczy, czyli jak to w życiu bywa. Opowiadania wchodzące w skład Słodko gorzko, pokazują różne oblicza miłości. Pojawia się motyw uczucia ze zbrodnią w tle, szaleństwa, randek internetowych. Lekka, przyjemna literatura. Po ciężkich pozycjach książkowych warto odetchnąć właśnie przy takiej książce. Ciekawe opowiadania, w sam raz na odprężenie i relaks.
Avatar użytkownika - gimm1
gimm1
Przeczytane:2016-07-09, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Opowiadania o miłości. Pary mieszane jak i homoseksualne w różnych ujęciach. Jest nawet o przywiązaniu zwierząt do ludzi. Historie krótkie, czasem nieskomplikowane ale i też te z trudnym przebiegiem a nawet tragicznymi następstwami.
Avatar użytkownika - natkaa55
natkaa55