Opis ksiązki
Kup Teraz

Slow sex. Uwolnij miłość

Ocena ( 1 osoba )
6.0
Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2016-01-26
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788326823084
Liczba stron: 250
Dodał/a książkę:elibri

Jak kochać się tak długo, tak często, tak intensywnie jak chcesz i potrzebujesz? Jak rozwiązać nasze odwieczne seksualne problemy i kompleksy bez pigułek i stresu? Jak zmienić seksualną gimnastykę w erotyczną przygodę? Dokąd uciec przed erotyczną rutyną? Jak obudzić namiętność w długoletnim związku? Jak w czasach bez seksualnych tabu nie zachorować na seksualny przesyt połączony z brakiem satysfakcji? Jak sprawić, żeby nasz seks miał sens?

Czas, ciało, świadomość, uważność i rytuały - to pięć filarów, na których opiera się Slow Sex. Pierwsza polska publikacja, która go dotyczy, to rozmowa dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką, certyfikowaną sex coach specjalizującą się w zagadnieniach seksualności i relacji intymnych. W pikantnej, momentami bardzo zabawnej opowieści przeplatanej erotycznymi ćwiczeniami Marta Niedźwiecka przemeblowuje naszą świadomość, wyprowadza nas z sypialni, gdzie panuje rutyna i zachęca do poszukiwań satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.

Ludzie przychodzą do mnie przekonani, że więcej ich dzieli niż łączy, a okazuje się, że tak naprawdę są jak marchewka z groszkiem. Mają tylko problem z nazywaniem, rozumieniem i komunikowaniem swoich potrzeb i trosk. A nawet z odwiecznym problemem - on szczytuje szybciej niż ona - da się coś zrobić, jeżeli dwoje ludzi tego chce. A warto chcieć, bo nie ma udanego związku bez udanego seksu. 

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
kavayee plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-02-08, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,

Panie dobrały się idealnie. Hanna Rydlewska jako pracoholiczka, którą nadmiar wydarzeń w ciągu dnia napędza do dalszego działania. Dziennikarka, która nie unika trudnych tematów i jednocześnie  prowadzi ociekającą erotyzmem audycję w Radiu Chilli Zet. Zadaje kluczowe pytania na temat naszej seksualności Marcie Niedźwieckiej, która pracuje obecnie jako trener seksualności (brzmi znacznie bardziej zmysłowo niż sex coach). Dlaczego panie się idealnie dobrały? Ponieważ nie ma w tej książce nieistotnych pytań i głupich odpowiedzi. Nie dostajemy prostej recepty jak ożywić swoje życie seksualne. W tej lekturze otrzymujemy o wiele więcej - nas samych. Ta książka uczy jak przywrócić naszemu ciału należne mu miejsce w naszym życiu i jak nauczyć się do niego szacunku. Poznajemy techniki, które mają nas nauczyć, że wejście w ciało jest najistotniejszym elementem pięknego życia seksualnego i pozwalanie mu na odczuwanie wszystkich emocji jest kluczem do sukcesu. A czym jest w tym kontekście sukces? Szczęśliwym i satysfakcjonującym życiem, gdzie seks jest wyjątkowym elementem dzielonym z partnerem, który będzie spoglądał na nas z uwagą i nie zgubi nas po drodze rutyna lub nadmiar kontroli. ,,Slow sex, podobnie jak slow food, zrodził się z niezgody na bylejakość" [s.12]


 


 


Więcej na zukoteka.blox.pl

gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ajrin Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
mskm13 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów