Słowa najważniejsze na różne okazje

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2010-02-22
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7516-231-8
Dodał/a książkę:JolantaW
Recenzja - Słowa najważniejsze na różne okazje
Słowa Jana Pawła II zawarte w tym zbiorze układają się w rodzinną księgę dobrych życzeń na różne okazje. W ważnych, pięknych, radosnych i trudnych chwilach życia wzruszają, dodają wiary i nadziei, czasem zaskakują, a zawsze odkrywają głęboki sens i właściwy wymiar spraw i wydarzeń. Narzeczonym i nowożeńcom Małżonkom Z okazji Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej, Bierzmowania Mamie Tacie Babci i dziadkowi Chorym Szczęśliwym, smutnym, zapracowanym, starym, samotnym, pogrążonym w żałobie
Recenzja
katechetka Linia koment
Na półkach:
Życie ludzkie pełne jest różnorakich doświadczeń. Niektóre wydarzenia na zawsze pozostają w pamięci jako szczególnie piękne i ważne. Jan Paweł II podkreślił te chwile, które zostawiają niezatarte ślady w sercu każdego człowieka. Ponieważ nie da się żyć bez miłości, skierował swoje przesłanie w pierwszej kolejności do ludzi młodych, którzy przeżywszy beztroskie chwile narzeczeństwa, stają przed ołtarzem, ślubując sobie wzajemnie „miłość, wierność i uczciwość małżeńską”. Wychodząc od relacji między kobietą a mężczyzną, Ojciec Święty podkreślił rolę Kościoła głoszącego Chrystusa i Jego nieskończoną Miłość
Okładka - Słowa najważniejsze na różne okazje Listy do Penelopy
James Casper