Smakując Toskanię. Apetyczna podróż po magicznych włoskich zakątkach

Poznaj Włochy od najsmaczniejszej strony!

Udaj się w kulinarną podróż po Toskanii, a szlak podróży niech wyznaczają Ci kubki smakowe. Odkryj najlepsze włoskie restauracje w pachnącej bazylią i winem Toskanii. Oprócz kulinarnej podróży na deser zaserwujemy Ci ponad 100 przepisów, dzięki którym będziesz mogła urządzić toskańską fiestę w swojej własnej kuchni.

Wyrusz z Beth Elon w kulinarną przygodę przeplataną licznymi opowieściami, anegdotami oraz przepisami z jednego z czarujących i najpiękniejszych zakątków na Ziemi!

Informacje dodatkowe o Smakując Toskanię. Apetyczna podróż po magicznych włoskich zakątkach:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: b.d
Kategoria: Podróżnicze
ISBN: 978-83-7642-182-7

Kup książkę Smakując Toskanię. Apetyczna podróż po magicznych włoskich zakątkach

Smakując Toskanię. Apetyczna podróż po magicznych włoskich zakątkach - opinie o książce

Avatar użytkownika - mosiek
mosiek
Przeczytane:2013-10-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2013, Mam,
No tak :) Toskania rzuciła na mnie swój urok. Aż nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła odwiedzić te niesamowite miejsca, wstąpić do restauracji, których obraz mam już w głowie i sprawdzić, czy taki rzeczywiście jest smak serwowanych tam potraw, jak ja go sobie wyobrażam