Spalony tost... czyli życiowa filozofia Teri

Światowy bestseller bohaterki serialu "Gotowe na wszystko".

Jak większość kobiet Teri Hatcher pierwsze życiowe nauki odebrała od matki. I podobnie jak wielu kobietom, jej matce niełatwo przychodziło docenić samą siebie. Gdy tost się spalił, zjadała go sama, a co lepsze kąski oddawała innym. Choć to poświęcenie było wyrazem miłości i jak najlepszych intencji, niosło ze sobą lekcję, której trudno jest się oduczyć: twoja własna satysfakcja nie jest warta nawet kawałka chleba. W książce "Spalony tost", która jest z serca płynącym, zabawnym i ciętym manifestem filozofii autorki, Teri Hatcher inspiruje nas, opowiadając zaskakujące historie ze swojego życia - w nadziei, że uchroni w ten sposób inne kobiety przed zajadaniem się spalonymi tostami. Dowiecie się też, dlaczego nigdy nie otrzymacie drugiej szansy, o ile same nie pozwolicie jej się pojawić. Jeśli wiesz, co to znaczy zrezygnować z czegoś dobrego i zadowolić się byle czym; jeśli zdarzyło ci się zastanawiać, czy jeszcze kiedykolwiek w życiu będziesz uprawiać seks; jeżeli przyłapałaś się na tym, że planujesz porażkę zamiast sukcesu to właśnie znaczy, że wcinałaś już niejeden zwęglony tost, a Teri Hatcher chciałaby zamienić z tobą kilka słów!

Informacje dodatkowe o Spalony tost... czyli życiowa filozofia Teri:

Spalony tost... czyli życiowa filozofia Teri - opinie o książce

Avatar użytkownika - hanka04
hanka04
Przeczytane:2016-07-18, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Przyjemny poradnik, który uczy jak być szczęśliwym. Teri uczy nas na swoich błędach. Chyba każda z nas miewa dylematy, które dla innych nie są powodem do chwili zadumy. Lekki sposób przedstawienia czytelnikowi swoich zamrtwień, niepowoedzeń, rozterek. I jak przemówić do swojego rozsądku by wyjść cało z niejednej sytuacji.
Avatar użytkownika - nikolsosna
nikolsosna
Przeczytane:2014-11-13, Ocena: 3, Przeczytałem, 52 książki 2014,
spodziewałam się troszkę lżejszej lektury, nie była ciężka ale ech ile ta Teri gada, niezła z niej papla. czytało się w miarę szbko i przyjemnie mimo iż niektóre podejmowane tematy do przyjemnych nie należały.
Avatar użytkownika - Kate1986
Kate1986
Przeczytane:2019-01-10, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 12 książek 2019,

Bardzo dobry poradnik napisany bez zadęcia.Kilka przydatnych rad i fajnie napisany tekst.Polecam

Avatar użytkownika - magda690
magda690