SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc!

Życie jest stanowczo za krótkie, by spędzić je byle jak. Wszystkie o tym wiemy, a jednak rzadko udaje nam się wyrwać z zaklętego kręgu rutyny, własnych utartych przekonań i oczekiwań otoczenia, które usiłuje wywrzeć na nas wpływ - nie zawsze pozytywny. Tymczasem wystarczyłoby odrzucić uprzedzenia i fałszywe założenia wypływające z naszych przeszłych doświadczeń, jasno sprecyzować swoje marzenia i cele na przyszłość, a potem uparcie dążyć do ich osiągnięcia, by życie wreszcie nabrało sensu i smaku, a przyszłość jawiła się jako pełna interesujących wyzwań. Myślisz, że to nie dla Ciebie? Że jesteś za stara, za młoda, za biedna, zbyt zmęczona lub uwikłana w trudne relacje? Przeczytaj tę niezwykłą książkę, a zobaczysz, jak bardzo się mylisz! Każda z nas może diametralnie zmienić podejście do własnego życia, odkryć w sobie zarówno boską moc, jak i diabelski spryt, wykorzystać sto procent swoich możliwości i doświadczyć poczucia spełnienia, czasem zwanego szczęściem. Klaudia Pingot roztacza przed Tobą wizję, która może się urzeczywistnić - pod warunkiem że dasz sobie szansę na rozwój. Skorzystaj z tej wyjątkowej zachęty i poznaj drogę, która doprowadzi Cię tam, gdzie naprawdę chcesz się znaleźć. Wejdź na szczyt i zobacz, jak wygląda świat u Twoich stóp!

Informacje dodatkowe o SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc!:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2013-09-19
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-246-7312-4

Kup książkę SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc!

SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc! - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anna777
Anna777
Przeczytane:2022-01-16, Ocena: 1, Przeczytałem,

Nudna książka.Kolejna zwolenniczka prawa przyciągania,afirmacji i innych ezoterycznych bzdur,które w konsekwencji mogą bardzo zaszkodzić.Jak najdalej od filozofii New Age!

Avatar użytkownika - godmyt
godmyt