Okładka - Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi

Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi

Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
Data wydania: 2010
Kategoria: Ekonomia
ISBN: 978-83-61008-10-1
Dodał/a książkę:Justyna Gul
Recenzja - Spisek bogatych. osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi
Autor książki, Robert Kiyosaki, przedstawia własny pogląd na temat tego, co się obecnie dzieje w gospodarce światowej, i wyjaśnia, dlaczego ludzie mają kłopoty w dzisiejszych burzliwych czasach.
Kiyosaki nie tylko wskazuje przyczyny obecnego chaosu gospodarczego oraz sposoby jego złagodzenia, ale też oferuje ludziom rozwiązania dla ich finansowych problemów.
Książka ta uświadomi Ci, że to, co wydaje się najgorszym kryzysem, jest tak naprawdę nadarzającą się okazją.
Recenzja
justa21 Linia koment
Na półkach:
Jak się nie dać okradać…czyli ABC zarządzania pieniędzmiCzy wiesz, jaka jest różnica pomiędzy akcją a obligacją, długiem a wartością majątku netto, funduszem inwestycyjnym a heddingowym czy co to są akcje uprzywilejowane? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na to przydługawe pytanie – nie jest źle, a Ty jesteś na najlepszej drodze do zgromadzenia pokaźnego majątku i finansowej wolności. Jeśli jednak nie masz bladego pojęcia na temat ekonomii i finansów, a już same określenia odstraszają Cię od zgłębienia tematu, to uważaj na stan s