Spotkania z Jezusem

,,Kiedy patrzyłam w zdumiewające oczy Chrystusa - nie potrafię nawet powiedzieć, jakiego były koloru - dotarło do mnie, jak całkowicie mój Zbawca troszczy się o mnie. Był to najcenniejszy podarunek, jaki można dostać - stanąć twarzą w twarz z bezwarunkową miłością".

/fragment/

Zranienia z przeszłości, śmierć dziecka, trudności finansowe, uciążliwa choroba lub codzienne troski - wielu z nas doświadczyło chwil, gdy do głowy przychodziło dramatyczne pytanie: ,,dlaczego ja?". Lekarstwem na głęboki smutek, strach lub chwilowe choćby zatroskanie może być obecność samego Jezusa, zdolnego odmienić nasze życie. W tej książce znajdują się poruszające świadectwa osób, które doświadczyły bliskości Jezusa w chwilach, gdy bardzo Go potrzebowały. Niektórzy wzywali Jego pomocy głośno, inni czekali z cichą nadzieją, a jeszcze inni wierzyli, lecz nie spodziewali się tak cudownego spotkania. Historie o duchowym doświadczeniu, ale przede wszystkim o wielkiej miłości Jezusa do człowieka, napełniają nadzieją, że On jest wśród nas i nieustannie się troszczy o nasze życie.

Informacje dodatkowe o Spotkania z Jezusem:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2017-02-23
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Encountering Jesus

Kup książkę Spotkania z Jezusem

Spotkania z Jezusem - opinie o książce

James Stuart Bell0
Okładka ksiązki - Aniołowie, cuda i niebiańskie spotkania. Prawdziwe historie i niezwykłe wydarzenia

Czy wierzysz w to, że czuwa nad tobą anioł? Czy wierzysz, że nawet w największych kłopotach nie jesteś sam? Czy wierzysz w cuda? Zobacz, jak działa Bóg...

James Stuart Bell0
Okładka ksiązki - Jezus mówił dziś do mnie. Historie cudownych spotkań dzieci z Jezusem i aniołami

UCZ SIĘ WIARY OD DZIECI! Jezus przykazał nam, żebyśmy stawali się jak dzieci, to znaczy - zaufali Mu w stu procentach i polegali nie na swoich umiejętnościach...