Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce. Wydanie II rozszerzone

Początkujący przedsiębiorco!

Skoro sięgasz po tę książkę, pewnie prowadzisz już firmę bądź intensywnie zastanawiasz się nad tym, JAK ZACZĄĆ. Przedsiębiorczość jest dziś w cenie, a uruchomienie własnego biznesu może dać Ci wiele więcej niż praca na etacie. To prawda, że zbudowanie własnej firmy od podstaw wymaga dużego wysiłku i zaangażowania, ale w zamian masz szansę zdobyć ciekawe doświadczenia i duże pieniądze. Własna firma może dać Ci ogromną satysfakcję oraz większe poczucie własnej wartości. Marcin Pietraszek, były pracownik, a dziś właściciel własnej firmy, podpowie Ci, jak stworzyć tytułowy sprytny biznes.

Jak działać sprytnie? Wcale nie chodzi tu o kombinowanie i nieuczciwe praktyki. Sprytny biznes to taki, który wykorzystuje szanse i minimalizuje ryzyko. Spryciarz w biznesie nie musi dysponować wielkim kapitałem na starcie. Stara się natomiast osiągnąć jak najwięcej i ponieść jak najmniejsze koszty. Mądry przedsiębiorca korzysta z elastycznych form zatrudnienia, chętnie sięga po nisko oprocentowane pożyczki, nie zatrudnia pracowników do zrobienia tego, co potrafi dobrze wykonać sam, używa internetu, traktuje wirtualną pajęczynę jako oczywiste narzędzie pracy, a przy tym działa legalnie i etycznie.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak założyć i prowadzić sprytny biznes w Polsce, ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Marcin Pietraszek — właściciel agencji public relations Empemedia, skoncentrowanej na promocji małych i średnich firm. Za cel stawia sobie wspieranie rozwoju małych firm. Jest autorem książek PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie (Onepress, 2014).

Informacje dodatkowe o Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce. Wydanie II rozszerzone:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2014-08-27
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce. Wydanie II rozszerzone

Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce. Wydanie II rozszerzone - opinie o książce

Poza prawdą i kłamstwem
Marcin Pietraszek0
Okładka ksiązki - Poza prawdą i kłamstwem

Teksty zebrane w tym zbiorze mogą być udanym wstępem do głębszych rozważań. Są tu i lekkie historyjki doprawione znacznymi dawkami dość czytelnej symboliki...

Czas to pieniądz. Jak oszczędzać czas i pieniądze?
Marcin Pietraszek0
Okładka ksiązki - Czas to pieniądz. Jak oszczędzać czas i pieniądze?

Czy Twoja doba także jest za krótka? Noce spędzane nad niedokończonymi zadaniami nie sprawią, że nadrobisz zaległości. Jeśli obudzisz się zmęczony, rano...