Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata

Kacper Godycki-Ćwirko był człowiekiem, który marzył i który umiał swoje marzenia spełnić. Była w jego marzeniach pasja i odwaga, a w nim samym – siła, która pozwoliła je zrealizować. Ruszył w świat prosto zza biurka korporacji, po zaledwie 9 dniach przygotowań, by uczynić swoje życie szczęśliwszym i lepszym.

Dotarł do najdalszych zakątków świata, korzystając z możliwych dostępnych środków transportu. Odwiedził cztery kontynenty oraz szesnaście krajów (USA, Meksyk, Peru, Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Chile, Boliwia, Wyspy Wielkanocne, Polinezja Francuska, Nowa Zelandia, Australia i RPA).

Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata to książka, która pokazuje, że marzenia są po to, żeby je spełniać. I że każdy z nas może wyruszyć w drogę ku swoim pragnieniom.

Kacper Godycki-Ćwirko - manager. Podróżnik. Zmarł w roku 2012 podczas podróży po Afryce.

Informacje dodatkowe o Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2017-07-12
Kategoria: Podróżnicze
ISBN: 978-83-65456-84-7

Kup książkę Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata

Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata - opinie o książce

Nie wiem czy moja rodzina zgodzi się na sprzedaż lodówki, ale w podróż z tą lekturą wybiorę się chętnie.

Avatar użytkownika - PaniWynalazkowa
PaniWynalazkowa
Przeczytane:2018-12-31, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Świetna książka podróżnicza z przepięknymi zdjęciami, pokazująca, że do zmiany stylu życia wystarczy tylko chęć.