OPIS KSIĄŻKI:
Okładka - Sprzęgła, skrzynki biegów, wały i półosie napędowe

Sprzęgła, skrzynki biegów, wały i półosie napędowe

Wydawnictwo:
Data wydania: 2005
Kategoria: Inne
ISBN: 83-206-1575-5
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Bogato ilustrowany podręcznik przedstawiający budowę, działanie i wykrywanie niesprawności sprzęgieł, skrzynek biegów oraz wałów i półosi napędowych stosowanych w pojazdach samochodowych (osobowych, ciężarowych i autobusach). Opisano m.in. różne rodzaje sprzęgieł i ich układów sterowania, mechaniczne, automatyczne, półautomatyczne i zautomatyzowane skrzynki biegów samochodów osobowych i ciężarowych, napęd wszystkich kół w samochodach osobowych, skrzynki rozdzielcze samochodów ciężarowych, przekładnie główne, mosty napędowe i zwalniacze, wały napędowe i półosie napędowe. Uwzględniono najnowsze rozwiązania konstrukcyjne, np. dwusprzęgłowe zautomatyzowane, siedmiobiegowe automatyczne oraz automatyczne bezstopniowe skrzynki biegów. Przejrzyste ilustracje bardzo ułatwiają zrozumienie treści.
Okładka - Sprzęgła, skrzynki biegów, wały i półosie napędowe Podstawy nagłośnienia i realizacji nagrań. Płyta CD
Krzysztof Sztekmiler
Okładka - Sprzęgła, skrzynki biegów, wały i półosie napędowe Nawierzchnie asfaltowe
Jerzy Piłat, Piotr Radziszewski
Okładka - Sprzęgła, skrzynki biegów, wały i półosie napędowe Telekomunikacja
Richard Read
Okładka - Sprzęgła, skrzynki biegów, wały i półosie napędowe Wyprawy w świat elektroniki
Piotr Górecki
Okładka - Sprzęgła, skrzynki biegów, wały i półosie napędowe Technologia transportu kolejowego
Paweł Zalewski, Piotr Siedlecki, Arkadiusz Drewnowski
Cień jabłoni