OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2013-06-07
ISBN: 978-83-7574-827-7
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Stephanie Plum. Dziewczyny nie płaczą. Szczęśliwa siódemka
Styl Evanovich sprawia, że jej książki odczytuje się jak kolejne odcinki dowcipnego serialu kryminalnego. Każda książka to osobna historia, którą można czytać niezależnie od pozostałych.

Żądna przygód babcia Mazurowa traci świeżo wyrobione prawo jazdy i zostaje porwana! Stephanie Plum ściga gangstera Eddiego DeChoocha – sprawa nie jest łatwa, musi prosić o pomoc Komandosa. Ten stawia warunek: spędzenie razem nocy!

"Przez większą część dzieciństwa moje aspiracje zawodowe były jasno sprecyzowane – chciałam zostać międzygalaktyczną księżniczką. Nie tyle zależało mi na rządzeniu hordami kosmitów, co bardzo chciałam mieć pelerynkę, seksowne buty i ekstra broń.

Zaszantażowałam, więc mojego udzielającego poręczeń kuzyna, by dał mi robotę łowcy nagród."
Recenzja
speedi Linia koment
Przeczytane:2013-08-07, Na półkach: Przeczytałem,

Sercowa gorączkaPrzez większą część dzieciństwa moje aspiracje zawodowe były jasno sprecyzowane - chciałam zostać międzygalaktyczną księżniczką. Nie tyle zależało mi na rządzeniu hordami kosmitów, co bardzo chciałam mieć pelerynkę, seksowne buty i ekstrabroń. Piękny początek Szczęśliwej siódemki, kolejnego tomu opowieści o seksownej windykatorce. Niezwykle optymistyczny. Dzięcięca wiara w lepsze jutro i w nieograniczone możliwości

Febra plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-09-25, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52książki/2015,
Nic nowego - schemat ten sam co w poprzednich tomach - Stephanie ma przyprowadzić niegroźnego NS-a, który okazuje się człowiekiem zdesperowanym, groźnym i cwanym. Sprawa komplikuje się jednak do tego stopnia, że z pomocą pannie Plum musi przyjść Komandos. Wynagrodzeniem za tę przysługę ma być wspólnie spędzona noc. Propozycja ta jest tym bardziej kłopotliwa, że zazdrosny Morelli stał się narzeczonym, a rodzina planuje obojgu ślub. Jakby tego było mało do domu wraca perfekcyjna starsza siostra, babcia Mazurowa zostaje porwana. Umiejętnościami komplikowania sobie życia Stephanie mogłaby obdarzyć kilka osób.
Zakończenie??? Nic tylko sięgać po kolejny tom
drakusia plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-08-30, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52,
uwielbiam Stephanie mogę czytac o niej w kółko, idealna książka na chandrę pełno smiechu i nigdy nie spodziewam się co tak naprawde obmysli w tej swojej głowie supeeeeeer
elfijka plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-13, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,Mam,
Coraz więcej abstrakcyjnych przygód Śliwki. Wszystko kręci się wokół niej i wszyscy ją uwielbiają. Trochę za bardzo robi się to przesłodzone. Nawet Komandos staje się podobny do Morellego, zamiast się od niego różnić. Wolałabym, żeby więcej było skupiania się na wątku kryminalnym, bo ten zostaje już kompletnie odsuwany na bok i zajmuje może raptem 30 stron.
gertruda25 Linia koment
Przeczytane:2016-09-18, Na półkach: Przeczytałem,czytam w 2016 r.,
Eli1605 Linia koment
dayna15 Linia koment
Dizzy Linia koment
speedi Linia koment
Przeczytane:2013-08-07, Na półkach: Przeczytałem,
Okładka - Stephanie Plum. Dziewczyny nie płaczą. Szczęśliwa siódemka Dzieci martwej ziemi
Jan Waletow
Okładka - Stephanie Plum. Dziewczyny nie płaczą. Szczęśliwa siódemka Młody
Magdalena Kozak
Okładka - Stephanie Plum. Dziewczyny nie płaczą. Szczęśliwa siódemka Komornik. Tom 2. Rewers
Michał Gołkowski
Okładka - Stephanie Plum. Dziewczyny nie płaczą. Szczęśliwa siódemka Głębia 3. Napór
Marcin Podlewski
Okładka - Stephanie Plum. Dziewczyny nie płaczą. Szczęśliwa siódemka Na Skraju Strefy 2
Krzysztof Haladyn
Cień jabłoni