Opis ksiązki
Kup Teraz

Stokrotki w deszczu

Ocena ( 2 osoby )
3.0
Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2012-01-01
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 978-83-7674-212-0
Liczba stron: 228
Dodał/a książkę:alis17
Boże dzięki Ci, że się odnaleźliśmy w gąszczu szukających miłości. Dziękuję za miłość, dzięki której nawet kosztowna lura smakuje jak prawdziwy włoski przysmak.

Główna bohaterka jest szczęśliwą mężatką, ma dwie oddane przyjaciółki, a jej jedynym problemem jest brak pracy. Pewnego dnia w jej mieszkaniu pojawia się Michał – kolega męża boleśnie zraniony przez dziewczynę, który ma u nich gościć tylko przez dwa tygodnie. Jak się jednak wkrótce okaże Michał zostanie nieco dłużej i tym samym wprowadzi sporo zamieszania w życiu młodego małżeństwa...

Miało być tak pięknie, landrynkowo, a tymczasem jest zwyczajnie, z problemami. Ale nie ma sensu martwić się na zapas. Przecież w naszym życiu jest też miejsce na szczęśliwe zakończenia...
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 2, Na półkach: 26 książek 2013,
Niezbyt ciekawa opowieść o dwudziestokilkulatce, która wciąż szuka pracy, boryka się z brakiem wiary w siebie i przechodzi małżeński kryzys. Spodziewałam się po tej pozycji więcej i niestety książka mnie rozczarowała. Polecam jedynie tym, którzy chcą odpocząć przy czymś lekkim i niezobowiązującym.
Alis17 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-01-09, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,Mam,
Główną bohaterką książki jest dwudziestokilkuletnia, szczęśliwa żona Jurka. Ma dwie oddane przyjaciółki: Anię, która dosłownie zakochuje się na zawołanie, ciągle szukając ideału w postaci księcia na białym koniu. Jest i Marika - idealna żona i matka, perfekcyjna pod każdym względem.
Nieoczekiwanie w życiu naszej bohaterki oraz jej męża pojawia się Michał - kolega Jurka, ma zostać u nich jedynie dwa tygodnie, niestety zostaje dłużej przy okazji burząc relacje pomiędzy szczęśliwym małżeństwem wywołując niemałe zamieszanie.
A co dziwnego jest w książce? Mianowicie to, że do samego końca nie poznajemy imienia głównej bohaterki, co może nieco irytować czytelnika. Ja osobiście bardzo lubię znać imię danej osoby :)
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów