Strażnik. Zapomniana księga

5.0
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2014-05-21
Dodał/a książkę:elibri

Ostatnie, co zapamiętał Hubert, to eksplozja szklanej piramidy pod Luwrem. Teraz budzi się w zatęchłym pomieszczeniu, ranny, ubrany w łachmany, w ekwipunku zaś odkrywa... imponującą kolekcję broni. Okazuje się, że od feralnego wyjazdu do Francji minęło siedem lat. W tym czasie świat bardzo się zmienił - zarazy i epidemie przetrzebiły ludzkość, a potężny impuls elektromagnetyczny zniweczył zdobycze techniki. Z ukrycia wyszły za to demony znane z ludowych opowieści...

Hubert musi rozwikłać tajemnicę własnej przeszłości i odnaleźć się w tym dziwnym nowym świecie. Niemal wszystko, co znał, przepadło. Ale czy bezpowrotnie?

Postapokaliptyczna przygoda, której nigdy nie zapomnisz!

ewaboruch plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-02-19, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2015,przygoda,
Hubert jest siedemnastolatkiem, który udał się wraz z klasą na wyjazd do Paryża. To tutaj rozpoczyna się jego przygoda, gdy eksploduje Luwr, a jego przyjaciel ginie. Bohater traci przytomność i budzi się siedem lat później. Nie wie jednak co przez ten czas robił. Po pewnym czasie trafia do Święcina. To tam od nowa uczy się żyć i powoli dowiaduje się o zmianach, jakie zaszły przez ten czas. Posiada również częściową wiedzę o stworach, które wyszły z ziemi po "zniszczeniu" cywilizacji. Świetna książka ukazująca postapokaliptyczne czasy, która kończy się nadzwyczaj niespodziewanie.
Dizzy Linia koment