OPIS KSIĄŻKI:

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął. Audiobook

5.7
Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2014-06-01
ISBN: 978-83-7943-807-5
Czas trwania: 13 h 14 min.
Czyta: Artur Barciś
Dodał/a książkę:arven1989
Zabawna komedia o starszym panu, który ucieka z domu opieki, by jeszcze trochę pożyć

Allan Karlsson przygotowuje się do uroczystości urodzinowej w domu spokojnej starości. Jednak nie chce pogodzić się z upływającym czasem i ma chrapkę na to by coś przeżyć. Ale człowiek, który jadł kolację z przyszłym prezydentem Trumanem, leciał samolotem z premierem Churchillem, pił wódkę ze Stalinem i znał Mao Zedonga, nie może tak po prostu zdmuchnąć świeczek na torcie. Wymyka się przez okno i rusza w życiową podróż…

Kapitalny humor, dystans staruszka do siebie i otaczającej rzeczywistości. Nie chcesz godzić się na smutną, szarą codzienność? Posłuchaj tego audiobooka, świat zyska na kolorach.
arven1989 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-06-07, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 w 2016,Audiobook,
Sama treść książki nieco powtarzalna w sensie scenek co sprawia, że gagi przestają śmieszyć z czasem, ale Pan Barciś nadrabia. tu pełna opinia;

Sweetcoala Linia koment
Przeczytane:2017-04-20, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,12 książek -2017,Mam,
annaroza Linia koment
Przeczytane:2016-07-24, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Okładka - Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął. Audiobook Nazywam się Cukinia
Gilles Paris
Okładka - Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął. Audiobook Wzgórze psów
Jakub Żulczyk
Okładka - Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął. Audiobook Neandertalczyk
John Darnton
Okładka - Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął. Audiobook Zachcianki. Dziesięć zmysłowych opowieści. Audiobook
Dębski Łukasz, Gretkowska Manuela, Chutnik Sylwia, Miłoszewski Zygmunt, Kofta Krystyna, Kuczok Wojciech, Plebanek Grażyna, Dukaj Jacek, Twardoch Szczepan, Tulli Magdalena
Okładka - Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął. Audiobook Wątpliwości Salaiego
Rita Monaldi, Francesco Sorti
Cień jabłoni