Stworzona przez Boga. Stać się kobietą, jaką Bóg chciał, abyś była

Według współczesnych mediów kobieta powinna być szczupła, zawsze wypoczęta, nigdy nie tracić wiary w siebie i odnosić sukcesy. Jednak każda z nas szybko przekonuje się, że realizacja tych usilnie propagowanych wzorców nie daje prawdziwego szczęścia. Tammy Evevard pokazuje, że autentyczna tożsamość kobiety powinna zasadzać się na czymś zupełnie innym: na więzi, którą ofiaruje jej Bóg. On zaprasza kobietę do szczególnej, intymnej relacji. Chce być źródłem jej siły i radości. Nie gwarantuje braku cierpienia, ale zapewnia, że będzie z nią w każdym, nawet najtrudniejszym, doświadczeniu. Kobieta obdarzona mocą, którą On daje, będzie pięknie wyglądać, zadba o swoje ciało i duszę i podoła rodzinnym obowiązkom. Ale będzie to robić już nie po to, by zasłużyć na poklask i uznanie, lecz by okazywać miłość i cieszyć się swoją kobiecością.

Informacje dodatkowe o Stworzona przez Boga. Stać się kobietą, jaką Bóg chciał, abyś była:

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2016-04-13
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Stworzona przez Boga. Stać się kobietą, jaką Bóg chciał, abyś była

Stworzona przez Boga. Stać się kobietą, jaką Bóg chciał, abyś była - opinie o książce

Nie każda kobieta jest przekonana o swojej wartości, o tym jak piękna jest. Szczególnie trudne jest odnaleznie się w czasach, w których króluje ideał kobiety samowystarczalnej, silnej, niezależnej, zawsze ładnie ubranej.

Ta książka pomaga odnaleźć w sobie piękno, którym Bóg obdarzył każdą z nas, daje do myślenia, pomaga zrozumień otaczający świat. Ukazuje jak ważna dla Boga jest każda z kobiet.

Graficznie jest bardzo atrakcyjna dla czytelnika. Ciekawa okładka, czytelny, przejrzysty sposób podziału na rozdziały, a także duże litery uprzyjemniają czytanie.

Z pewnością warto sięgnąć po tą książkę, jest idealna na chłodne, jesienne wieczory.

Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2017-04-20, Ocena: 6, Przeczytałam,
Wow:) piękna, przepiękna:) uwielbiam:)