W książce System awansu zawodowego nauczycieli - ocena kluczowego elementu reformy edukacjijako ramowy problem badawczy autorka przyjęła następujące pytanie: W jakim stopniu system awansu jest czynnikiem wpływającym na zmianę funkcjonowania zawodowego nauczycieli?

Na podstawie literatury przedmiotu przeprowadziła rozważania dotyczące - tak ważnego w zawodzie nauczycielskim - awansu zawodowego. Dokonała przeglądu dotychczasowych badań ze szczególnym uwzględnieniem opinii środowiska oświatowego na temat awansu zawodowego i jego wpływu na osiągnięcie efektów zakładanych przez MENiS.

Książka składa się z siedmiu rozdziałów (część teoretyczna - rozdział I i II; metodologiczna - rozdział III; empiryczna - rozdział IV, V, VI i VII).

Informacje dodatkowe o System awansu zawodowego nauczycieli. Ocena kluczowego elementu reformy edukacji:

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania: 2016-12-09
Kategoria: Popularnonaukowe

Kup książkę System awansu zawodowego nauczycieli. Ocena kluczowego elementu reformy edukacji

System awansu zawodowego nauczycieli. Ocena kluczowego elementu reformy edukacji - opinie o książce