Takich zdjęć jeszcze nie robiłeś! Jak sfotografować nocne niebo? Jak wykonać fotografię z lotu ptaka? Jak aktywować ukryte funkcje w kompaktach Canona?

Masz już dość stonowanych, typowych fotografii? Prostych ujęć, nudnych kompozycji? Chcesz poeksperymentować, zaszaleć i opublikować fotografię na nietypowym nośniku? Nie mogłeś lepiej trafić! W tej książce siedemnastu fotografów opisuje swoje najbardziej zwariowane pomysły. Eksperymenty z ogniskowaniem obiektywu, kuliste panoramy, drukowanie na dziwnych materiałach to dla nich chleb powszedni. W trakcie lektury zobaczysz, jak połączyć świat fotografii cyfrowej ze światem analogowym. Nauczysz się przerabiać obiektywy, fotografować z latawca, utrwalać obrazy pod wodą oraz przygotowywać spektakularne zdjęcia nocnego nieba. Ponadto zajmiesz się ultraszybkimi ujęciami, tworzeniem panoram HDR oraz aktywowaniem ukrytych funkcji w aparatach Canon. Jest to absolutnie unikalna książka. Nie znajdziesz drugiej podobnej, a po jej lekturze swoimi zdjęciami zaskoczysz niejedną osobę. Nie zwlekaj, zacznij działać już dziś!

Nietypowa obróbka zdjęć Obiektyw w roli teleskopu lub mikroskopu Malowanie światłem — latarka LED Fotografowanie z latawca Ostrość selektywna Fotografia podwodna Używanie lampy błyskowej w nocy Zdjęcia astronomiczne Fotografia stereoskopowa Drukowanie na materiałach niekonwencjonalnych Tworzenie efektu Lensbaby za pomocą wazeliny Panoramy HDR Uaktywnianie ukrytych funkcji w kompaktach Canona Daj się ponieść fantazji!

Informacje dodatkowe o Szalona strona fotografii Niekonwencjonalne i twórcze techniki dla odważnych fotografów:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011-09-12
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-246-3039-4

Kup książkę Szalona strona fotografii Niekonwencjonalne i twórcze techniki dla odważnych fotografów

Szalona strona fotografii Niekonwencjonalne i twórcze techniki dla odważnych fotografów - opinie o książce