Szkoła projektowania graficznego jest podstawowym kursem dla projektantów tworzących na potrzeby wydawnictw drukowanych, animacji i mediów cyfrowych.

o Praktyczne rady dotyczące wszystkich aspektów projektowania graficznego - od zrozumienia podstaw do opracowania oryginalnej koncepcji i tworzenia udanych projektów.

o Przykłady z różnych mediów - periodyków, książek, gazet, telewizji, stron internetowych i tożsamości korporacyjnej.

o Ćwiczenia i wskazówki dla studentów oraz przykłady rzeczywistych zamówień.

To najnowsze światowe wydanie zawiera konkretne rady, jak dostosować projekt do różnych realizacji. Autorzy dzielą się informacjami na temat technik obrazowania cyfrowego, grafiki filmowej i projektowania dla potrzeb internetu oraz urządzeń z małymi wyświetlaczami.

Nowe wydanie

Informacje dodatkowe o Szkoła projektowania graficznego. zasady i praktyka, nowe programy i technologie:

Wydawnictwo: Arkady
Data wydania: 2015-01-20
Kategoria: Podręczniki

Kup książkę Szkoła projektowania graficznego. zasady i praktyka, nowe programy i technologie

Szkoła projektowania graficznego. zasady i praktyka, nowe programy i technologie - opinie o książce