Okładka książki - Sztuka Polska. Malowanki

Sztuka Polska. Malowanki

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2016-05-19
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 9788379453849
Liczba stron: 60
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Każdy z nas chciałby stworzyć coś pięknego. Oto nieprawdopodobna okazja, żeby zostać kolorystą prawdziwych dzieł sztuki.

Malowanki Polskie to kolejna odsłona niezwykłej mody na kolorowanki dla dorosłych. To sposób artystycznego wyrażania siebie  i swoich ambicji twórczych. Przywędrowała do Polski z zachodu, gdzie rozwija się już od kilku lat. Wydawnictwo Edipresse wychodząc naprzeciw tym trendom przygotowało tę unikatową pozycję.

To absolutna nowość na rynku, która łączy walory antystresowe z walorami edukacyjnymi.

Tym razem rysunkami do pokolorowania są dzieła prawdziwych mistrzów - polskich artystów. To jeden z najprzyjemniejszych sposobów wyrażania emocji za pomocą sztuki.W książce znajdziesz aż 25 oryginalnych prac z Muzeum Narodowego w Warszawie, wraz z opisem sylwetek ich twórców.Dzięki malowankom poznasz warsztat mistrzów: ich sposoby kompozycji, skróty perspektywiczne, anatomię ludzi i zwierząt. Zachwycisz się linią rysunku, bogactwem detali i co najważniejsze,  spojrzysz na te dzieła oczyma artystów, poznasz sposoby myślenia m.in.: Matejki, Wyspiańskiego, Chełmońskiego, Kossaka czy Boznańskiej.

Ponadto poznasz biografie tych artystów, a każda z notatek posiada też ciekawostkę na temat danego malarza, często nieznaną ogółowi.

Jednym słowem staniesz się niekwestionowanym znawcą  twórczości polskich mistrzów, poznając płótna do ostatniego szczegółu

Absolutny hit w malowankach 2016 roku.

Atrakcyjność ksiązki zwiększa fakt, że każda z malowanek po skończonej pracy jest gotowym dziełem do powieszenia na ścianie, a każdy z obrazów to również twoje dzieło.

Do rysunków dołączone są reprodukcje kolorowych oryginałów, by łatwiej je było wypełnić  kolorami.

Książka to idealny pomysł na prezent.

Nad całością projektu czuwała malarka Katarzyna Rzontkowska, twórczyni niezwykłych płócien, znajdujących się w wielu prywatnych kolekcjach w Polsce i na świecie.

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Inne książki autora
Sztuka Polska. Malowanki
Katarzyna Rzontkowska0
Okładka ksiązki - Sztuka Polska. Malowanki

Każdy z nas chciałby stworzyć coś pięknego. Oto nieprawdopodobna okazja, żeby zostać kolorystą prawdziwych dzieł sztuki. Malowanki Polskie to kolejna...

Top 5 książek
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Dziewczyny z Syberii
Anna Herbich
Okładka książki - Dziewczyny z Syberii
Reklamy