OPIS KSIĄŻKI:

Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2016-09-28
Kategoria:
Dodał/a książkę:elibri

Wdzięk osobisty, dar perswazji, umiejętność kreowania iluzji - to tylko niektóre cechy typowego uwodziciela, osoby, która posiada zdolność manipulowania ludźmi, a jednocześnie sprawiania im przyjemności. Opanowana do perfekcji sztuka uwodzenia staje się niebezpośrednią, subtelną formą władzy, a zarazem potężną bronią, która - jak pokazuje historia - często prowadziła do upadku imperiów, wygrywania wyborów, zniewolenia wielkich umysłów.

Okładka - Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji Mała księgarnia samotnych serc
Annie Darling
Okładka - Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji Po ojcu
Adam Ehrlich Sachs
Okładka - Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji Z tej samej krwi
Tobias Olsson
Okładka - Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji Złodziej luster
Martin Seay
Okładka - Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji Żona terrorysty
Jesper Huor
Cień jabłoni