Tajemnica wodospadu Tom 23. Zaklęta sosna

Data wydania: 2013-06-28
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-7813-328-5, 9
Dodał/a książkę:joakrz1983
Ktoś wyrył w korze drzewa kobiecą twarz. Nie ma wątpliwości, że to wizerunek Amalie. To stary fiński rytuał, zły urok mający sprowadzić śmierć. Czy za wszystkim stoi Mikkel? A może ktoś inny próbuje rzucić na Amalie klątwę? Kobieta z początku śmieje się ze starych przesądów. Ale tylko do chwili, gdy chwyta ją potworny ból. Amalie położyła rękę na klamce i chciała już wyjść, kiedy nagle jej głowę przeszył potworny ból. Skuliła się, poczuła, że zaraz zemdleje. Na chwiejnych nogach podeszła do łózka, przycisnęła ręce do czoła i zamknęła oczy. Spróbowała obudzić Olego. - Ole! Wstawaj! Mężczyzna spał jak zabity, ale w końcu usiadł na łóżku, zmarszczył czoło i spojrzał na nią. - Co się dzieje? – spytał nie do końca jeszcze przytomny. - Strasznie boli mnie głowa – wyjąkała. Ole zerwał się z miejsca. - Jesteś blada jak ściana, Amalie. Zauważyła strach jego oczach. W tej chwili jednak ból przeszył ją na wskroś. Zemdlona upadła na podłogę.
EmnildaAmelberga plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-08-16, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2014,Mam,
Ktoś rzucił na Amalie zły urok. Kobieta zaczyna przez to chorować. Tymczasem Ole wraz z pomocnikami poszukuje w okolicznych lasach Bragego. Mężczyzna jednak nie daje się złapać. W życiu bohaterów nadal goszczą ciężkie chwile, od których nie sposób uciec. Kari i Edna muszą zmierzyć się z samotnością. W życiu Vigdis i Sofie również brakuje radości. Złe, nieprzemyślane decyzje bohaterów i ich naiwność potrafią momentami zirytować czytelnika, lecz równocześnie napędzają akcję. "Zaklęta sosna" obfituje w dramatyczne przygody.
Eli1605 Linia koment
joakrz1983 Linia koment