Taka zabawna historia

Pierwszy wywiad rzeka z Krzysztofem Kowalewskim. Będzie o jego życiu prywatnym - dzieciństwie w czasie wojny, młodości w PRL, kobietach, przyjaciołach dawnych i obecnych, skomplikowanej sytuacji rodzinnej, prawdziwej miłości i tych mniejszych miłościach. Będzie o odpowiedzialności i dojrzewaniu do różnych ról, nie tylko teatralnych, ale i tych w życiu prywatnym. Będzie o chorobach i cierpieniu, o szczęściu i nieszczęściu, radości i smutkach, ale zawsze z uśmiechem, poczuciem humoru, autoironią i ogromnym dystansem do swojej osoby i całego świata. Pojawią się też historie z  życia zawodowego: szkoła aktorska, pierwsze kroki na scenie, kolejne etapy w rozwoju kariery teatralnej, filmowej i telewizyjnej, najważniejsze role. Będzie mnóstwo smaczków i anegdotek z życia środowiska aktorskiego, wiele nazwisk i wydarzeń w przezabawnych konfiguracjach.

Panorama polskiego filmu i teatru współczesnego oczami jednego z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych. Ale też poruszająca, błyskotliwa, inteligentna i przezabawna lektura pełna mądrości życiowej i świetnych dowcipów. Kto myśli, że wszystko już wie o Krzysztofie Kowalewskim, zdziwi się po przeczytaniu tej książki. A kto uważa, że dowie się z niej wszystkiego, zobaczy, jak wielkim aktorem, również w życiu, jest bohater tego wywiadu.

Informacje dodatkowe o Taka zabawna historia :

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2014-10-08
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Taka zabawna historia

Taka zabawna historia - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justa1
Justa1
Przeczytane:2024-03-26, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2024,

Książka naprawde fajna, godna polecenia, a pan Krzysztof Kowalewski udowodnil, że nie tylko jest wspanialym aktorem, ale przede wszystkim cudownym cieplym rodzinnym czlowiekiem dla ktorego rodzina jest  najwazniejsza i rola ojca

Avatar użytkownika - Noelka
Noelka
Przeczytane:2014-11-11, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2014, Mam, Przeczytane,