Okładka - Tales of Monkey Island - poradnik do gry

Tales of Monkey Island - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2009
Dodał/a książkę:helion

Poradnik do gry Tales of Monkey Island zawiera opis przejścia wszystkich pięciu epizodów, które zostały wydane przez Telltale Games. Po raz kolejny przychodzi nam kierować poczynaniami pirata Guybrusha Threepwooda, usiłującego uratować swoja piękną żonę.

Tales of Monkey Island - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

• Launch of the Screaming Narwhal 1 (Chapter 1)
  • Prolog (Chapter 1)
  • Lair of the Leviathan 3 (Chapter 3)
  • Lair of the Leviathan 1 (Chapter 3)
  • Lair of the Leviathan 2 (Chapter 3)
  • Prolog (Chapter 4)
  • Prolog (Chapter 3)
  • The Siege of Spinner Cay 3 (Chapter 2)
  • The Siege of Spinner Cay 2 (Chapter 2)
  • The Siege of Spinner Cay 1 (Chapter 2)

Informacja o grze

Tales of Monkey Island to wyprodukowana przez firmę Telltale Games przygodówka z klasycznym interfejsem typu point & click. Gracz kieruje poczynaniami pirata Guybrusha Threepwooda, który wraz ze swą żoną Elaine poszukuje sposobu na pokonanie przypadkowo uwolnionej magii Voodoo. Twórcy pozostali wierni klimatowi wcześniejszych odsłon serii Monkey Island, unowocześniając oprawę audio-wizualną oraz wprowadzając szereg nowych elementów rozgrywki.

Gra Tales of Monkey Island, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł premierę światową miał w 2009 roku i dostępny jest na platformach: PC, Wii, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.