OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 1999
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 3190016151
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Podręcznik dla początkującej młodzieży i dorosłych. Uczniowie uczą się poprzez samodzielne odkrywanie i formułowanie reguł gramatycznych i komunikatywne używanie ich w ćwiczeniach. Podręcznik pokazuje nowoczesne strategie i metody systematycznego uczenia się. Zawiera on wiele piosenek, rymowanek i projektów do realizacji podczas lekcji, co pozwala nauczycielowi na elastyczne reagowanie w zależności od stopnia zaawansowania poszczególnych uczniów w grupie. Cały kurs składa się z czterech części 1A (lekcje 1-6), 1B (lekcje 7-12), 2A (lekcje 1-7) i 2B (lekcje 7-12) - podręcznik i ćwiczenia w jednym tomie. Dla tych, którzy chcą zakończyć naukę egzaminem "Zertifikat Deutsch" polecamy ostatnią część - "Tangram Z". Podręcznik "Tangram" jest dopuszczony przez MENiS do użytku szkolnego na poziomie liceum ogólnokształcącego w zakresie rozszerzonym. Numer dopuszczenia 56/02.
Okładka - Tangram 2A Kursbuch und Arbeitsbuch Tangram Z książka nauczyciela
Dallapiazza Rosa - Maria, Jan Eduard, Bluggel Beate, Schumann An
Okładka - Tangram 2A Kursbuch und Arbeitsbuch Tangram 2A Kursbuch und Arbeitsbuch
Dallapiazza Rosa - Maria, Jan Eduard, Bluggel Beate, Schumann An
Okładka - Tangram 2A Kursbuch und Arbeitsbuch Tangram aktuell 3 Lekcje 1 - 4 Podręcznik + Ćwiczenia
Badstubner Kizik Camilla Olszewska Danuta
Okładka - Tangram 2A Kursbuch und Arbeitsbuch Tangram aktuell 3 Lekcje 5 - 8 Podręcznik + Ćwiczenia + CD
Badstubner Kizik Camilla Olszewska Danuta
Okładka - Tangram 2A Kursbuch und Arbeitsbuch Medycyna. Język niemiecki. Ćwiczenia i słownictwo specjalistyczne
Ganczar Maciej, Rogowska Barbara
Cień jabłoni