Okładka - Teach Grammar 1. Teacher's Resource Library

Data wydania: 1994
Kategoria: Języki obce
ISBN: 830205383X
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Zbiór ćwiczeń, które służą wprowadzeniu i utrwaleniu struktur gramatycznych. Ćwiczenia pomagają kształcić umiejętność swobodnego i poprawnego wykorzystania tych struktur w mowie. Każdy rozdział książki jest poświęcony innej strukturze gramatycznej i składa się z trzech części: prezentacji struktury (presentation), ćwiczeń pod kierunkiem nauczyciela (controlled practice) i ćwiczeń wykonywanych samodzielnie (free practice). Proponowane ćwiczenia są różnorodne, ciekawe i pomyślane z dużą wyobraźnią. "Teach Grammar 1" dotyczy rzeczownika, przymiotnika, zaimka i przedimka, a "Teach Grammar 2" - czasownika i struktur gramatycznych z nim związanych. jest przeznaczona dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz prowadzących kursy językowe.
andr Linia koment
Okładka - Teach Grammar 1. Teacher's Resource Library Sztuka i Czas. Od Prehistorii do Rokoka
Barbara Osińska
Okładka - Teach Grammar 1. Teacher's Resource Library Pedagogika Wczesnoszkolna
Ryszard Więckowski
Okładka - Teach Grammar 1. Teacher's Resource Library Wzbogacanie doświadczeń uczniów klas początkowych w kontaktach ze środowiskiem
Maria Jakowicka
Okładka - Teach Grammar 1. Teacher's Resource Library Podstawy eksploatacji maszyn rolniczych WSiP
Józef Kuczewski, Zbigniew Majewski
Okładka - Teach Grammar 1. Teacher's Resource Library Przez lata walki: zbiór opowiadań
Lesław M. Bartelski, Janina Bogucka-Ordyńcowa, Ludwik Rajewski