Technologie i systemy komunikacji oraz zarządzania informacją i wiedzą

Wydawnictwo:
Data wydania: 2008
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 978-83-7251-882-8
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Publikacja została wydana z okazji cyklicznie odbywających się Konferencji nt. Multimedia w Zarządzaniu, gdzie wiodącymi zagadnieniami są teoretyczne i praktyczne zastosowania multimediów w biznesie. Spotkania ludzi nauki z przedstawicielami biznesu zostały zapoczątkowane przez pracowników Katedry Informatycznych Systemów Zarządzania. Inicjatorem tych międzynarodowych spotkań był aktualnie kierujący Katedrą prof. zw. dr hab. inż. Leszek Kiełtyka.
Okładka - Technologie i systemy komunikacji oraz zarządzania informacją i wiedzą Technologie i systemy komunikacji oraz zarządzania informacją i wiedzą
Leszek Kiełtyka (red.)
Okładka - Technologie i systemy komunikacji oraz zarządzania informacją i wiedzą Finansowanie rozwoju przedsiębiorstwa
praca zbiorowa pod redakcją Marka Panfila
Okładka - Technologie i systemy komunikacji oraz zarządzania informacją i wiedzą Opodatkowanie dochodów uzyskiwanych za granicą
Makowski Mariusz
Okładka - Technologie i systemy komunikacji oraz zarządzania informacją i wiedzą Prezentacja profesjonalna
Lidii Jabłonowskiej, Piotra Wachowiaka, Sławomira Wincha (red.)
Okładka - Technologie i systemy komunikacji oraz zarządzania informacją i wiedzą Nigdy nie jedz sam, czyli sekrety sukcesów w biznesie
Ferrazzi Keith, Raz Tahl