The Rolling Stones. Zespół, który nie poddaje się żadnej definicji

Pełna biografia The Rolling Stones pióra autora biografii Micka Jaggera i Keitha Richardsa, przygotowana na jubileusz 50-lecia zespołu od powstania grupy do dziś Przedmowa do polskiego wydania, uzupełnienia o informacje z ostatniej chwili i konsultacja muzyczna specjalista w dziedzinie historii rocknrolla, znany krytyk muzyczny i dziennikarz radiowy Piotr Metz Niepublikowane zdjęcia Kobiety, dragi i skandale, przy których blednie reszta historii rocknrolla z punkiem włącznie. Przy nich Sex Pistols to grzeczne przedszkolaki. Plus muzyka. Przede wszystkim muzyka.Największy rocknrollowy zespół świata? Tak, teraz tym bardziej wiem dlaczego. Piotr Metz Świetnie udokumentowana książka, oparta na niepublikowanych wcześniej wspomnieniach i wywiadach, a przede wszystkim na źródłach bezpośrednich prywatnych rozmowach autora z członkami zespołu, ich przyjaciółmi i najbliższymi współpracownikami. Barwna opowieść, która odsłania wiele nieznanych faktów z życia zawodowego i prywatnego członków legendarnej grupy.

Informacje dodatkowe o The Rolling Stones. Zespół, który nie poddaje się żadnej definicji:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2012-11-29
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę The Rolling Stones. Zespół, który nie poddaje się żadnej definicji

The Rolling Stones. Zespół, który nie poddaje się żadnej definicji - opinie o książce

Avatar użytkownika - pokooj36
pokooj36
Przeczytane:2013-07-13, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
Kocham muzykę rockową, więc dla mnie Rolling Stones to klasyka, którą znam. Muzycznie oczywiście. Po tej książce poukładała mi się wiedza o powstaniu zespołu, jego koncertach (w tym sławnym koncercie z Sali Kongresowej), o życiu prywatnym członków zespołu. Najlepsze w niej jest to, że to biografia, która była napisana nie przez członka zespołu, jest więc wiarygodna (sam autor przeprowadził dziesiątki wywiadów, przejrzał materiały prasowe, a nawet rozmawiał z dyrektorem szkoły, w której uczył się Mick Jagger). Warto po tę pozycję sięgnąć, bo panowie nadal jeszcz grają i nie mają zamiaru przestać :)
Polański
Christopher Sandford0
Okładka ksiązki - Polański

Nieautoryzowana biografia jednego z najwybitniejszych artystów świata, absolwenta łódzkiej Filmówki. Słynnego reżysera filmowego i teatralnego, od czasu...