To bedzie najlepszy rok Twojego życia!

Najlepsza książka na gwiazdkę 2011 – kategoria: poradniki- wybór Jury

„Jasność, z jaką Debbie Ford komunikuje się z czytelnikiem, zainspirowała mnie, dodała mi otuchy i bodźców do dalszego rozwoju i dążenia do życiowego celu. Jestem jej dozgonnie wdzięczna za podzielenie się swoją współczującą mądrością w sposób, w jaki to uczyniła”.

ALANIS MORISSETTE, aktorka, piosenkarka, autorka tekstów i siedmiokrotna zdobywczyni nagrody Grammy

PRZESTAŃ MARZYĆ O PRZYSZŁOŚCI, ZACZNIJ SPEŁNIAĆ SWOJE MARZENIA

Być może weszło ci w krew czekanie na dzień, w którym ziszczą się twoje fantazje. Może żyjesz nadzieją, że nadejdzie dzień, kiedy będziesz mieć więcej sukcesów, pieniędzy, miłości bądź szczęścia. Niewykluczone, że jak wielu ludzi wyczekujesz, aby jutro stało się coś, co da ci większe zadowolenie z obecnego życia. Tylko czy wymarzone jutro kiedykolwiek się pojawia?

Czas zerwać z iluzją, że twój najlepszy rok życia jest gdzieś tam, w przyszłości, gdy w istocie jest tu i teraz. Wszystko w twoich rękach! W każdej chwili możesz sprawić, aby to był najlepszy rok twojego życia!

Debbie Ford przedstawia sprawdzony, praktyczny sposób na to, by rozpocząć dzisiaj, już w tej chwili, najlepszy rok swojego życia. Ten poradnik, pełen budujących historii, inspirujących wskazówek i ćwiczeń, jest wezwaniem do działania. Przestań udawać, że życie, o jakim marzysz, nadejdzie za sprawą cudu. Pora ustalić jasny i precyzyjny plan działania, który pozwoli zamienić mrzonki w rzeczywistość!

Debbie Ford jest autorytetem w dziedzinie przewodnictwa duchowego, autorką bestsellerów „New York Timesa” i założycielką Ford Institute for Integrative Coaching. Szkoliła dziesiątki tysięcy ludzi w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Informacje dodatkowe o To bedzie najlepszy rok Twojego życia!:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2011-11-28
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7778-057-2

Kup książkę To bedzie najlepszy rok Twojego życia!

To bedzie najlepszy rok Twojego życia! - opinie o książce

Odwaga. Pokonaj strach, zyskaj pewność siebie i ciesz się życiem!
Debbie Ford0
Okładka ksiązki - Odwaga. Pokonaj strach, zyskaj pewność siebie i ciesz się życiem!

Poznaj zasady, które wyprowadzą cię z częstej pułapki lęku i braku poczucia bezpieczeństwa i poprowadzą ku sile, mocy i wolności, jaką daje odwaga...