OPIS KSIĄŻKI:

5.0
Wydawnictwo: Readers Digest
Data wydania: 1999-01-01
Dodał/a książkę:dona
Robin Cook - "Toksyna" Doktor Kim Reggis zabiera swoją ukochaną 10-letnią córkę Becky do jej ulubionego baru szybkiej obsługi. I nagle po zjedzeniu hamburgera dziewczynka zapada na straszną chorobę. Czy jest to odosobniony przypadek? Czy taka tragedia może się powtórzyć? Próbując rozpaczliwie znaleźć odpowiedź na te pytania, ojciec Becky wkrótce zostaje sam uwikłany w niezwykle niebezpieczną grę. Erich Segal - "Only love" Autor słynnej "Love Story", która posłużyła za scenariusz legendarnego już filmu, napisał nowy romans. Jego bohaterem jest lekarz - Matthew Hiller, który w pracy rozwiązuje najbardziej zawikłane problemy, ale prywatnie nie umie się uporać ze wspomnieniem na zawsze utraconego uczucia. Wszystkie mądrości świata nie są w stanie mu pomóc. Tylko miłość. John Gilstrap - "Ucieczka Natana" Życie obeszło się z Natanem Baileyem surowo. Nigdy nie chciał zrobić nic złego, a jednak trafił do domu poprawczego, a teraz został oskarżony o morderstwo. Samotny Natan ucieka - nie tylko przed policją, ale również przed bezwzględnymi ludźmi, którzy pragną jego śmierci. Zeby przeżyć, musi znaleźć sprzymierzeńców i to szybko. Kogoś, kogokolwiek, kto zechce go wysłuchać. R.D. Lawrence - "Biała puma" Znakomita powieść przyrodnicza, której bohaterem jest puma - drapieżnik nazywany też lwem górskim, dzikim kotem lub kuguarem. W przeszłości puma żyła na całej niemal półkuli zachodniej. Obecnie występuje w USA, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej. Pumy zwykle mają jednolite umaszczenie - od płowobrązowego po szare, czasem żółtawe lub rudawe; białe są niezwykle rzadkimi okazami. [Przegląd Reader's Digest, 1999]
Eli1605 Linia koment
andr Linia koment
justim Linia koment
Przeczytane:2014-01-25, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Okładka - Toksyna. Only love. Ucieczka Natana. Biała puma Dlaczego? Fascynujące dzieje zjawisk, zdarzeń i rzeczy
praca zbiorowa
Okładka - Toksyna. Only love. Ucieczka Natana. Biała puma Znikający człowiek; Życie po wypadku; Druga szansa; Dziwny incydent z psem nocną porą
Deaver Jeffery, Delinsky Barbara, Patterson James, Haddon Mark
Okładka - Toksyna. Only love. Ucieczka Natana. Biała puma Mściciel; Wróbel nie spadnie...; Wyspa Zapomnienia; Ostatnia obietnica
Frederick Forsyth,Linda Nichols,Dennis Lehane,Richard Paul Evans
Okładka - Toksyna. Only love. Ucieczka Natana. Biała puma Jedno smaczne danie