Okładka - Total Club Manager 2005 - poradnik do gry

Total Club Manager 2005 - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2005
Dodał/a książkę:helion

Poradnik do menadżera piłkarskiego Total Manager 2005 zawiera szczegółowe opisy wszystkich najważniejszych aspektów pracy trenerskiej - treningów, obozów treningowych, ustawień taktycznych, angażowania sztabu szkoleniowego...

Total Club Manager 2005 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

• Jedziemy na obóz cz.1
  • Zaczynamy...
  • Kluczowe umiejętności zawodników
  • Przegląd kadry
  • W młodzieży siła
  • Rodzaje grup treningowych (Trening)
  • Ćwiczenia treningowe (2) (Trening)
  • Ćwiczenia treningowe (1) (Trening)
  • Wprowadzenie (Trening)
  • Jedziemy na obóz cz.3

Informacja o grze

Total Club Manager 2005 to w prostej linii następca dobrego i uznanego na całym świecie Total Club Manager 2004. Firmowana przez EA Sports najnowsza odsłona TCM jest programem wykonanym z wielkim rozmachem, posiadający znaczną ilość nowych rozwiązań w stosunku do wersji sprzed roku.

Gra Total Club Manager 2005, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku piłka nożna. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PC, XBX, PS2. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.