Trzy głębokie oddechy

PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ STRES W POZYTYWNĄ ENERGIĘCzy życie cię stresuje, niepokoi, daje poczucie, że jesteś w nieustannym konflikcie? Trzy głębokie oddechy pomogą ci odzyskać spokój w środku chaosu i zmienić cały stres w pozytywną energię. W bohaterze tej książki, Angusie, znajdziesz udręczonego pracownika, który walczy, by osiągnąć nieuchwytną równowagę między pracą i życiem osobistym. Jego historia ilustruje tę na pozór prostą, niezwykle skuteczną technikę.Zastosowanie jej wymaga tylko kilku minut, można z niej korzystać wszędzie i w każdej chwili, w drodze na spotkanie, w pracy przy biurku czy podczas spaceru i będzie miała znaczny pozytywny wpływ na każdą dziedzinę twojego życia. Pozwoli ci przekształcić nawet najtrudniejsze sytuacje ze stresujących w takie, które dodają energii, z niepokojących w takie, które pozwalają się skoncentrować, z martwiących w takie, które stanowią inspirację do działania. Stosuj ją regularnie, a osiągniesz spokój i świadomość człowieka zrównoważonego.Dzisiaj wszyscy wiedziemy zwariowane, pełne stresu życie. Większość z nas reaguje na trudne okoliczności, starając się im przeciwstawić, co stwarza jeszcze większe napięcie. Książka Trzy głębokie oddechy stanowi pożądaną alternatywę, przedstawia prostą technikę, którą można stosować bez względu na to, jak bardzo jesteśmy zajęci, by zamienić trudne sytuacje w pozytywne, energetyzujące doświadczenia. Ta technika angażuje zarówno umysł jak i ciało, łącząc poznawcze i restrukturyzujące umiejętności umysłu (zdolność zmieniania naszych postaw i sposobu postrzegania świata) ze spokojem i zrównoważonym, skoncentrowanym istnieniem. Thomas Crum ilustruje tę radykalną i prostą technikę za pomocą historii Angusa, który stara się przezwyciężyć niedobre nawyki prowadzące do gniewu, wyczerpania i marnych wyników. Podążamy za nim, obserwując, jak uczy się stosować technikę trzech głębokich oddechów, by utrzymać klarowność i determinację wśród pozornego chaosu, by wykorzystać negatywną energię do pozytywnych celów. Pracując ze swoim oddechem, będąc go świadomym i używając jako narzędzia ogniskującego, można otworzyć drzwi do świata nowych możliwości.Jakość naszego życia zależy nie od tego, czy napotykamy problemy, ale od tego, jak sobie z nimi radzimy. Żeby zmienić swoje życie, wystarczą trzy głębokie oddechy, co można wykonać w jednej chwili, wszędzie i o każdej porze.O AUTORZEThomas Crum jest popularnym mówcą korporacyjnym. Prowadzi też warsztaty dotyczące konfliktu, stresu i szczytowych osiągnięć. Do jego klientów należy wiele z korporacji znajdujących się na liście Fortune 500, rząd Stanów Zjednoczonych oraz liczne organizacje o charakterze niezarobkowym i edukacyjne. Tom jest także cieszącym się międzynarodowym uznaniem specjalistą wschodnich sztuk walki, wykorzystującym swoją wielką wiedzę na ten temat w pracy z klientami.OPINIEWiększość moich dni spędziłem w górach. Książeczka Toma pomaga mi wspiąć się na najwyższy ze szczytów, moje własne życie.Klaus Obermeyer, założyciel firmy Sport Obermeyer, Ltd.Trzy głębokie oddechy to lektura dająca radość i rozrywkę, a jednocześnie bardzo istotna dla dzisiejszych mieszkańców naszej planety. Prezesi zarządów w globalnym świecie i przedsiębiorcy stający w obliczu coraz dokładniejszej obserwacji i stresujących wyborów znajdą w niej niezwykle przydatne holistyczne narzędzia.J. Roberto Delgado, prezes Transactional Diversified Group?Mistrz nauczania, Tom Crum, stworzył kolejny klejnot. Urocza historia Angusa będzie się wam podobała, ale co ważniejsze, będziecie z niej czerpać naukę, tak jak on, rozwijać się jak on się rozwija. Tom Crum potrafi sprowadzić mądre rady do samej ich esencji, dodając nadziei, radości, mądrości i rozsądku codziennemu życiu?.podpułkownik dr Hal Bidlack (na emeryturze)?W cudownej opowieści Thomasa Cruma odkryjesz to, czego według ciebie dotąd ci brakowało?.dr Spencer Johnson, autor bestsellera Kto zabrał mój ser? oraz Prezent?Trzy głęboki

Informacje dodatkowe o Trzy głębokie oddechy:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Trzy głębokie oddechy

Trzy głębokie oddechy - opinie o książce