Twój modowy notatnik

Moda cię stresuje? Nie wiesz, czy dobrze wyglądasz?

Skorzystaj z wiedzy, doświadczenia i intuicji autora tego interaktywnego poradnika, a już nigdy nie powiesz, że nie masz się w co ubrać!

Książka eksperta w dziedzinie mody, zagorzałego wielbiciela stylu, który kocha modę nie tylko za piękne ubrania i akcesoria, ale za to, że jest wszechobecna, że otacza nas pięknymi przedmiotami, że pomaga piękniej żyć. Autor pokazuje, jak interpretować trendy w modzie oraz wybierać topowe zjawiska i przedmioty, oswaja z tajnikami stylu. Nie narzuca swojego spojrzenia na modę, ale proponuje i pokazuje możliwości. Przekonuje, że moda może służyć poprawie samopoczucia kobiety, a nie być przykrym obowiązkiem, który ją ogranicza.

Udowadnia, że mody można się nauczyć, a dobry wygląd jest możliwy do osiągnięcia dla każdej z nas.

Adam Gutowski jest stylistą i dziennikarzem modowym. Wypromował w Polsce zawód stylisty i jako pierwszy go wykonywał. Prowadził działy mody w magazynach: Twój styl, Playboy, Cosmopolitan, Glamour.

Informacje dodatkowe o Twój modowy notatnik :

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2016-03-02
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Twój modowy notatnik

Twój modowy notatnik - opinie o książce

Biorąc do ręki Twój modowy notatnik możecie być pewni, że trafiliście na PRAWDZIWY poradnik stylu, który został napisany przez profesjonalnego stylistę z wieloletnim doświadczeniem. Czeka was magiczna podróż po świecie mody oraz waszej pryatnej szafie. Tak dobrze słyszycie po WASZEJ szafie! Ponieważ aby być modnym i czuć się dobrze w tym co nosimy wcale nie musicie diametralnie zmieniać zawartości waszej szafy. Wystarczy kilka prostych trików, które odmienią was całkowicie.
Twój modowy notatnik jest połączeniem książki oraz notatnika. Znajdziecie w nim wiele motywujących słów i rad, ale również kilka krótkich zadań, które będziecie musiały/musieli wykonać na kolejnych stronach notatnika. Oprócz tego autor zostawił wam trochę dodatkowego miejsca na własne notatki.

Książka ta jest przede wszystkim skierowana do osób, które potrzebując uporządkować swoją garderobę, a także poznać kilka trików modowych. Adam Gutowski przytacza ich tam naprawdę wiele, z czego spora ilość na pewno was zaskoczy. Dla przykładu, kiedy patrzymy na kreacje wybiegowe często myślimy sobie „co to ma być?!” lub „jak w tym wyjść gdziekolwiek?!” itd. Itp., a tutaj Gutowski zaskakuje nas mówiąc, że tych kreacji powinniśmy interpretować dosłownie tylko rozkładać na czynniki. Czasem nie chodzi o cały strój, a kolory, materiał czy sposób ich noszenia. Takich ciekawostek jest naprawdę wiele i każdej z nich warto poświęcić uwagę.
Jeśli jednak uważacie, że to ciągle za mało, aby poświęcić trochę czasu tej książce to Adam Gutowski przygotował dla was coś jeszcze. Uświadamia nas. a może po prostu przypomina, że same ubrania nie wystarczą żeby wyglądać pięknie, ważna jest jeszcze pewność siebie. Autor postanawia nas nauczyć jej oraz pozbyć się negatywnego nastawienia. Z każdą kolejną stroną dostajemy coraz to mocniejszą dawkę motywacji. Gutowski w żaden sposób nie mydli nam oczu. Nie oszukuje nas mówiąc piękne słówka, nie daje gotowych rad. On robi coś więcej – pozwala nam samym dojść do właściwych wniosków jedynie nas naprowadzając na odpowiedni tok myślenia. Pobudza naszą kreatywność.
Twój modowy notatnik to książka, którą każda z nas powinna mieć w swojej bibliotece, aby zrozumieć oraz móc ciągle sobie przypominać jak nie wiele trzeba by poczuć się piękną.

Aleksandra.
Po więcej zapraszam na