Twoja twarz, twój charakter

Spójrz na mnie, a powiem Ci, kim jesteś. Wystarczy mi tylko chwila, a będę o Tobie wiedział więcej niż Twój mąż czy kochanek. Nie czytam w myślach, czytam z twarzy, bo na niej jest wszystko wypisane: nieprzespane noce, puchary na półce, dni, o których nigdy nie zapomnisz. Zdradza Cię twój nos, usta, kolor oczu, przebarwienia na skórze i przygryzione wargi. Możesz liczyć swoje zmarszczki, jak barany przed snem, lub je pożegnać.  Razem ze sztabem najlepszych specjalistów z wielu dziedzin medycyny odmieniliśmy ,,twarz" przez wszystkie przypadki, by pokazać Ci, co należy zrobić,  aby pozostać piękną na zawsze. Wywiady z dermatologiem, ginekologiem, endokrynologiem, dietetykiem pomogą Ci zrozumieć, jakie choroby odciskają swoje piętno na twarzy, a lekarze medycyny estetycznej sprawią, że zapomnisz o tych śladach na zawsze.

Krzysztof Gojdź jest wspaniałym człowiekiem.  Pomógł moim synom Kubie i Bartusiowi.  Ich blizny są zdecydowanie mniej widoczne.  Moi chłopcy są radośniejsi i bardziej pewni siebie. Doktor Gojdź jest człowiekiem wrażliwym na ludzkie cierpienie. Pragnę mu szczerze podziękować, bo odmienił nasze życie.

Pani Natalia, mama chłopców poparzonych w wypadku samochodowym

Doktor Krzysztof Gojdź to człowiek o wielkim sercu, zarażający dobrem. Pomógł mi wyleczyć się z kompleksu, jakim były wypadające włosy. Dzięki przeszczepowi w Holistic Clinic mam teraz superfryzurę. Poznać doktora Krzysztofa, to dla mnie jak wygrać los na loterii.

Pan Kamil, pacjent z łysieniem androgenowym

Krzysztof stanął na mojej drodze jako lekarz. Pomógł mi zwalczyć dolegliwości, które były kłopotliwe na co dzień, za co jestem mu wdzięczna. To nie tylko wielki lekarz - to również człowiek z charyzmą, pasjonat swojego zawodu, który kocha ludzi. Doświadczyłam jego wiedzy, wielkich umiejętności i empatii. Poprawa komfortu mojego życia była dla niego ważnym celem. Objął mnie całościową opieką lekarską. Wiem, że dla Krzysztofa najważniejszy jest pacjent - przy każdym zabiegu utwierdzałam się w tym przekonaniu.

Pani Grażyna, pacjentka z dolegliwościami kobiecymi

Dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz American Academy of Aesthetic Medicine, której dyplom obronił z pierwszą lokatą w Miami na Florydzie. Należy do elitarnego kilkuosobowego grona europejskich lekarzy, absolwentów tej prestiżowej placówki. Z American Academy of Aesthetic Medicine związany jest również zawodowo - jako wykładowca szkolący lekarzy na całym świecie w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Doktor Krzysztof Gojdź ukończył także American Academy of Anti­Aging Medicine. Jest właścicielem Holistic Clinic.

Informacje dodatkowe o Twoja twarz, twój charakter:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2016-12-07
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Twoja twarz, twój charakter

Twoja twarz, twój charakter - opinie o książce

Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej
Krzysztof Gojdź0
Okładka ksiązki - Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej

Takiego doktora Polska jeszcze nie miała.   Lekarz, estetyczny rewolucjonista, showman.   Leczy ciała i dusze. Zatrzymuje czas.   Nie...