Larry Winget powraca tym razem z przekazem dla rodziców. Co zrobić, aby nasze dzieci odniosły sukces, były odpowiedzialne za swoje finanse, dotrzymywały danego słowa i wiodły życie w godny i uczciwy sposób? Opowiada jak nauczyć dzieci szacunku do pieniądza oraz porusza inne kwestie związane z wychowaniem. Co robimy nie tak wychowując dzieci, jak nauczyć je więzi z rodziną i zasad, które umykają w teraźniejszym świecie. Larry zdradza nam Pięć Zasad Rodzicielstwa: komunikację, zaangażowanie, edukację, dyscyplinę i karę. Uświadamia nam jak ciężko jest w obecnych czasach wychować dzieci. Krok po kroku doradza jak wprowadzać ograniczenia, samodyscyplinę oraz zasady etyki u wszystkich członków rodziny.

Informacje dodatkowe o Twoje dzieci to twoja wina! Czyli jak wychować dzieci na odpowiedzialnych i samodzielnych dorosłych:

Wydawnictwo: Druga Strona
Data wydania: 2014-08-06
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-64190-05-6

Kup książkę Twoje dzieci to twoja wina! Czyli jak wychować dzieci na odpowiedzialnych i samodzielnych dorosłych

Twoje dzieci to twoja wina! Czyli jak wychować dzieci na odpowiedzialnych i samodzielnych dorosłych - opinie o książce

Avatar użytkownika - Pieszczocha
Pieszczocha
Przeczytane:2015-03-21, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Super książka o wychowaniu dzieci! Napisana z dużą dawką ironii :) Fajne przykłady, ciekawe przemyślenia. Na pewno każdy rodzic powinien sięgnąć po tą lekturę.
Jesteś bez grosza na własne życzenie !
Larry Winget0
Okładka ksiązki - Jesteś bez grosza na własne życzenie !

Jeśli chcesz, możesz stać się bogaty. Ale najpierw musisz przestać być bez grosza i zacząć iść do przodu!Wszyscy mówimy, że potrzebujemy stabilizacji...

Larry Winget0
Okładka ksiązki - Ludzie to idioci. Czyli jak rujnujemy sobie życie na własne życzenie i jak to zmienić

Larry Winget, autor bestsellerów z listy New York Timesa, pokazuje jak sabotujemy swój sukces i daje proste rozwiązania, aby to zmienić! Wszyscy mówią...