Ufaj Bogu dzień po dniu

Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-63271-22-0
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Ufaj Bogu dzień po dniu

W swoich nowych, dynamicznych rozważaniach Joyce Meyer, międzynarodowa wykładowczyni i autorka bestsellerów New York Timesa oferuje wskazówki będące punktem wyjścia do każdego dnia w roku. Codzienne rozważania są pełne praktycznych rad i wskazówek od Joyce, jak również zmieniających życie obietnic ze Słowa Bożego, które można szybko i z łatwością zastosować.

Współczesny świat skłania nas do wiary w okoliczności, sukcesy, talenty i ludzkie opinie. Lecz Bóg powołał nas, aby wznieść się ponad to co jest na świecie i w pełni zaufać Jemu, przyjmując z wiarą to, co obiecał w swoim Słowie.

Taki sposób życia nie wydarzy się samoistnie – trzeba dokonywać świadomych wyborów. Ale jak zacząć? Wszyscy potrzebujemy pomocy w dokonywaniu dobrych wyborów, w podejmowaniu walk codziennych, w pokonywaniu lęku i zachowywaniu pozytywnej postawy. Korzystając z tych rozważań czytelnik może nauczyć się przeżywać w ten sposób każdy kolejny dzień, ufając Bogu.

Joyce Meyer jest jedną z wiodących na świecie nauczycielek Biblii, autorką programów telewizyjnych i radiowych pod nazwą Enjoying Everyday Life (Ciesząc się codziennym życiem) nadawanych w niemal 450 sieciach telewizyjnych i 400 stacjach radiowych na całym świecie, takich jak m.in. ABC Family Channel, Trinity Broadcast Network, Daystar i World Network. Jak również w polskiej telewizji, Religia.tv

Jej bestsellery obejmują następujące tytuły: Bitwa o umysł, Nie poddawaj się nigdy i wiele innych

Joyce przeprowadza średnio 15 konferencji rocznie na całym świecie, przemawiając do tysięcy osób.

Recenzja
speedi Linia koment
Przeczytane:2015-03-02, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,

Wiara i zaufanie  Joyce Meyer, autorka książki Ufaj Bogu dzień po dniu. 365 rozważań jest - jak podaje wydawca - jedną z wiodących na świecie nauczycielek Biblii, autorką programów telewizyjnych i radiowych pod nazwą Enjoying Everyday Life (Ciesząc się codziennym życiem), nadawanych w niemal 450 sieciach telewizyjnych i 400 stacjach radiowych na całym świecie. Jest autorką licznych książek, które cieszą się ogromną popularnością i sięgają szczytów list bestselle

Sumire Linia koment
speedi Linia koment
Przeczytane:2015-03-02, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Mariita Linia koment
Okładka - Ufaj Bogu dzień po dniu Nieustępliwa
Priscilla Shirer
Okładka - Ufaj Bogu dzień po dniu Jestem N.
Głos prześladowanych chrześcijan
Okładka - Ufaj Bogu dzień po dniu Powołani do zwycięstwa