Układ zamknięty. Audiobook

Audiobook z głośnego filmu "UKŁAD ZAMKNIĘTY" w reżyserii Ryszarda Bugajskiego z Januszem Gajosem i Kazimierzem Kaczorem w rolach głównych. Film w Polsce i za granicą miał bardzo dobre przyjęcie i drugą co do wielkości frekwencję w kinach w br.

Audiobook powstał z pełnej warstwy dźwiękowej Filmu (oryginalna ścieżka dźwiękowa, dialogi, tła, efekty, atmosfery) uzupełniony o specjalnie napisaną do tej produkcji narrację.

Na podstawie materiału filmowego oraz scenariusza narrację przygotował ceniony, polski pisarz Marcin Ciszewski. Audiobook przygotowano nie na kanwie książki lub powieści, jak to sie dzieje zazwyczaj, ale jego podstawą jest materiał filmowy, jest to pierwsze tego typu wydawnictwo. Narratorem audiobooka jest, pierwszy raz w tej roli, Kazimierz Staszewski.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia trzech właścicieli świetnie prosperującej spółki, którzy - wskutek zmowy skorumpowanych urzędników: prokuratora (Janusz Gajos) i Naczelnika Urzędu Skarbowego (Kazimierz Kaczor) - zostają pokazowo zatrzymani pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy.

MARCIN CISZEWSKI Absolwent Instytutu Historii Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją historia najnowsza. Autor takich książek jak, miedzy innymi "Gliniarz", "Major", "Mróz", "Upał" wydanych również w formie audiobooków. Zarówno książki jego autorstwa tak jak i audiobooki w bardzo krótkim czasie stały się polskimi bestsellerami.

KAZIMIERZ STASZEWSKI (KULT) W nagranie narracji zaangażował się nie przypadkowo polski muzyk i wokalista Kazimierz Staszewski (KULT). Cieszący się nie słabnącą popularnością Kazik, nagrał wraz z zespołem Kult piosenkę promującą Film, która również znajdzie się na oficjalnym soundtracku z filmu.

Osobno można nabyć muzykę do filmu i audiobooka zawierającą singiel Kazimierza Staszewskiego. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

`Genialny aktorski koncert. Musicie to zobaczyć.` Gazeta.pl

`Jeden z najbardziej odważnych polskich filmów ostatnich dziesięcioleci.` wp.pl

`Film nakręcony po coś. W naszym nudnym, przepisowo grzecznym kinie prawdziwy rarytas.` Filmweb

`Dobry, solidnie zrealizowany, mający coś interesującego do powiedzenia.` Onet

`Od czasu "Długu" nie pojawił się u nas inny tytuł, który w tak bezpardonowy sposób broniłby interesów szarego człowieka.` Zwierciadlo.pl

`Wbija w fotel!` polityce.pl

`Wyrazisty, przeraża.` Rzeczpospolita

`Ostry, zaangażowany film o Polsce współczesnej.` Polityka

"Układ zamknięty" docenił gość specjalny premiery - Prezydent Bronisław Komorowski:

`To jest film, który powinni obejrzeć wszyscy, którzy kiedykolwiek mogą decydować o cudzym życiu.`

Informacje dodatkowe o Układ zamknięty. Audiobook:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-12-17
ISBN: b.d.
Czas trwania: 2h 14min. min.
Czyta: Kazik Staszewski

Kup książkę Układ zamknięty. Audiobook

Układ zamknięty. Audiobook - opinie o książce

Avatar użytkownika - arven1989
arven1989
Przeczytane:2016-02-11, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 w 2016, Audiobook,
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/209200/uklad-zamkniety/opinia/31469960#opinia31469960 "Przesłuchałam z ciekawości, znam film choć oglądałam go dawno w tym tkwi szkopuł, brakowało mi obrazu, choć technicznie jak wiadomo, audiobook powstał ma ścieżce filmowej. Co do Kazika którego muzykę i teksty niemal uwielbiam od dziecka, wychowałam się na tym byłam na nie jednym koncercie, rozumiem dlaczego czyta, nagrał piosenkę do filmu. Nie powiem, że nie powinien użyczać głosu narracji, po prostu nie podążałam za fabułą w jego wykonaniu. Niech lepiej dalej pisze teksty i "śpiewa" i rapuje. Jednak teraz mam wyobrażenie jak mogą się czuć niewidomi, bo to co nie jest do usłyszenia przez ścieżkę, jest dopowiedziane. Nie chcę przez to powiedzieć, że to rzecz dla konkretnej grupy osób, po prostu znam film i patrzę przez to na tę produkcję audio nieco inaczej, sam pomysł się chwali. ;)"