OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Mag
Data wydania: 2016-05-27
ISBN: 978-83-7480-650-3
Dodał/a książkę:edytka222

W głębi deszczowego lasu czyha niebezpieczeństwo... Gloria wie, że świat smoków źle ocenia jej plemię. Przecież nie jest wcale "leniwa jak Deszczoskrzydłe"; w ogóle nie jest leniwa! Może i nie miała zostać jednym ze smocząt przeznaczenia, o czym co rusz przypominają jej starsze smoki, ale jest bystra, a jej jad jest zabójczy... Tyle że - oczywiście - nikt o tym nie wie. Gdy smoczęta szukają schronienia w deszczowym lesie, Gloria ze zgrozą odkrywa, że w koronach drzew wprost roi się od Deszczoskrzydłych, o których nikt by nie powiedział, że są niebezpieczne. Przesypiają całe dnie i nic, ale to nic nie wiedzą o reszcie Pyrrii. Najgorsze zaś jest to, że nie zdają sobie sprawy, że Deszczoskrzydłe znikają bez śladu w swoim pięknym lesie. A może jest im to obojętne? Jednakże Gloria i pozostałe smoczęta są zdecydowane odszukać zaginione smoki - nawet gdyby miało to oznaczać wepchnięcie spokojnych Deszczoskrzydłych gdzieś, gdzie wcale nie chciały się znaleźć: w sam środek wojny.

Okładka - Ukryte królestwo. Skrzydła ognia Cesarz Ośmiu Wysp
Lian Hearn
Okładka - Ukryte królestwo. Skrzydła ognia Biały piasek tom 1
Rik Hoskin, Brandon Sanderson, Julius Gopez, Ross Campbell
Okładka - Ukryte królestwo. Skrzydła ognia Mitologia nordycka
Neil Gaiman
Okładka - Ukryte królestwo. Skrzydła ognia Opowieści z akademii nocnych łowców
Cassandra Clare, Sarah Rees Brennan
Okładka - Ukryte królestwo. Skrzydła ognia Dary Anioła. (Tom 2). Miasto popiołów
Cassandra Clare
Cień jabłoni