W pogoni za miłością

Proponuję Czytelnikowi debiutancką powieść Roberta Gonga. Wykreowany przez autora główny bohater "Młody" - dziecko z dobrego domu, drugiej połowy lat siedemdziesiątych XX wieku, schodzi na drogę zła.

Informacje dodatkowe o W pogoni za miłością:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: b.d

Kup książkę W pogoni za miłością

W pogoni za miłością - opinie o książce

Avatar użytkownika - Moniczkasia
Moniczkasia
Przeczytane:2020-03-01,

Książka „W pogodni za miłością” to bardzo przejmującą historia młodego chłopaka ,szukającego miłości, ciepła, szacunku od swojej rodziny. Nie mając tego i jednocześnie będąc bitym, maltretowanym przez rodziców szuka wsparcia poza domem. Znajduje kumpli z przestępczego świata, którzy lepiej go traktują. Złe towarzystwo , które wciąga go w wir złodziejstwa, pijaństwa, narkotyków, seksu, łatwej kasy. Jego historia ma również chwile lepsze, kiedy poznaje dziewczynę i chce zmienić z nią świat. Jednak tak się nie staje. Stacza się coraz niżej i upada na samo dno. Książka jest na tyle ciekawa, że trudno się od niej oderwać. Akcja ciągle zróżnicowana, wiele wątków i historii, marzeń, rozczarowań, bólu. Aż smutno pomyśleć, że wiele osób podziela ten sam los. Wart przeczytać tę niebanalną historię.

Avatar użytkownika - dreamer08
dreamer08
Przeczytane:2013-08-10, Ocena: 6, Przeczytałam, Ulubione,
Pierwsza myśl po ujrzeniu tytułu: "Kolejna ckliwa opowieść o miłości". Jakże się myliłam! Wkrótce przekonałam się o tym, że każda kolejna strona ukazuje dramat życia młodego człowieka zagubionego w ogromnym i podłym świecie. Historia tutaj zawarta wstrząsnęła mną dogłębnie i skłoniła do pewnych refleksji. Polecam, naprawdę warto zapoznać się z treścią tej książki.
Wilki
Gong Robert0
Okładka ksiązki - Wilki

? Pozagryzacie się jak wilki! ? mówi z pogardą do swych przeciwników dr Marek, bohater nowej znakomitej powieści Roberta Gonga.?Wilki" - tytuł zaczerpnięty...