W pogoni za szczęściem

Inspirująca opowieść o charyzmatycznym Chrisie Gardnerze, który niegdyś był bezdomnym, samotnym ojcu, wychowującym swojego syna na ulicach San Francisco, po czym został niekoronowanym królem Wall Street. W wieku dwudziestu lat, urodzony w Milwaukee Chris Gardner, tuż po wyjściu ze służby w marynarce, przybył do San Francisco, by realizować obiecującą karierę w medycynie. Jednakże wkrótce zaskoczył wszystkich, w tym i samego siebie, zwracając się do konkurencyjnego świata finansów. Ale gdy tylko podjął pracę na podstawowym stanowisku w prestiżowej firmie, Gardner poczuł się wciągnięty w sieć niezwykle ryzykownych okoliczności, które sprawiły, że wylądował na ulicy wraz ze swym maleńkim dzieckiem. Nie poddając się jednak depresji, obaj spędzili prawie rok pomiędzy ośrodkami dla bezdomnych, w kolejkach po darmową zupę, a nawet śpiąc w publicznych toaletach na stacjach metra, dokonując w końcu wyjątkowej przemiany z wegetacji na ulicy w aktywne uczestnictwo w ekskluzywnym świecie finansjery nowojorskiej. Chris Gardner jest dyrektorem naczelnym Gardner Rich & Company, wielomilionowej firmy brokerskiej z biurami w Nowym Jorku, Chicago i San Francisco. Jego wyjątkowe losy życiowe sprawiły, że stał się bohaterem narodowym i zwrócił na siebie uwagę również twórców z Hollywood.

Informacje dodatkowe o W pogoni za szczęściem:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-7508-004-9

Kup książkę W pogoni za szczęściem

W pogoni za szczęściem - opinie o książce

Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789