W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem

Polskie wydanie światowego bestsellera literatury psychologicznej!

Jedna z najlepszych książek samopomocowych ostatnich lat nareszcie ukazuje się w Polsce. Co czyni ją tak wyjątkową? Stanowi ona doskonałe połączenie wyników najnowszych badań z niezwykle skutecznymi i praktycznymi poradami do wykorzystania od zaraz. Tekst został napisany niezwykle przystępnym językiem, pozbawionym sztampowego żargonu psychologicznego, dzięki czemu czyta się go jednym tchem. Dlatego W pułapce myśli to nie tylko fascynujący przewodnik po ludzkim umyśle, ale przede wszystkim rewolucyjne narzędzie służące zmianie własnego życia.

Autorzy proponują zupełnie nowe podejście do starych problemów natury psychicznej: depresji, lęku, stresu czy chronicznego bólu. Terapia ACT (terapia akceptacji i zaangażowania), na której założeniach opiera się książka, uczy, jak zamiast koncentrować się na bolesnych przeżyciach i toksycznych emocjach, być bardziej uważnym na bieżącą chwilę i skupić się na tym, co jest naprawdę ważne. To właśnie za sprawą uważności i akceptacji możemy podążać w wybranym kierunku i dokonywać odpowiednich wyborów.

Informacje dodatkowe o W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem:

Wydawnictwo: GWP
Data wydania: 2014-02-26
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7489- 536-1

Kup książkę W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem

W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem - opinie o książce

Avatar użytkownika - akarasek
akarasek
Przeczytane:2014-10-27, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Bardzo interesująca lektura :)