Wakacje marzeń. Inspirujące trasy, najciekawsze miejsca

Oto doskonały przewodnik po najbardziej inspirujących trasach naszego globu. Bez względu na sposób, w jaki zamierzacie podróżować drogami czy może bezdrożami, pociągiem, samolotem, łodzią czy pieszo Wakacje marzeń zaprowadza was na kraniec Ziemi. W książce znajdziecie opisy tras biegnących przez wszystkie kontynenty, prowadzących do najwspanialszych cudów natury, takich jak delta Okawango w Botswanie, starożytne miasta Majów w Ameryce Południowej czy niezwykła Droga 66 w Stanach Zjednoczonych. Znana podróżniczka i dziennikarka Mary-Ann Gallagher przedstawia propozycje pięćdziesięciu podróży do najpiękniejszych miejsc na kuli ziemskiej: romantycznych miast, wspaniałych rezerwatów dzikiej przyrody, malowniczych i groźnych wybrzeży mórz i oceanów. Każda wyprawa jest niezwykła i niezapomniana, niezależnie od tego, czy prowadzi przez białe andaluzyjskie wioski, czy na tajemnicze i odludne Wybrzeże Szkieletów w Namibii. Każda wiedzie nas do pobudzających wyobraźnie cudów stworzonych przez naturę lub człowieka. Żywej, fascynującej narracji ilustrowanej zachwycającymi zdjęciami towarzysza wskazówki dla podróżujących. Czytelnik znajdzie w książce mnóstwo interesujących informacji, a także kilka niezbędnych rad i wskazówek, jak podczas podróży odkrywać kolejne wspaniałości. Nieważne, czy jesteście niestrudzonymi poszukiwaczami nowych przygód, czy tez wolicie przemierzać świat, nie ruszając się z domu, książka Wakacje marzeń zabierze was w podróż życia.

Informacje dodatkowe o Wakacje marzeń. Inspirujące trasy, najciekawsze miejsca:

Wydawnictwo: Arkady