Wakacje nad morzem. Historia mi³osna Jane Austen

Ocena: 3.5 (2 g³osów)

Niewiele wiadomo o m³odym mê¿czy¼nie, którego Jane Austen pozna³a podczas wakacji nad morzem w 1800 roku. Jej siostra mówi³a pó¼niej, ¿e ów mê¿czyzna zakocha³ siê w Jane i niew±tpliwie na ni± zas³ugiwa³. Co wydarzy³o siê tamtego lata? Byæ mo¿e by³o tak...

Pierwsze zauroczenie Jane prze¿y³a bardzo bole¶nie. Pewien m³ody Irlandczyk rozkocha³ j± w sobie, a potem znikn±³ z jej ¿ycia, wiêc postanowi³a, ¿e ju¿ nigdy nie ulegnie romantycznym uniesieniom. Zamierza³a za wszelk± cenê chroniæ swoje serce.

Wszystko siê zmieni³o, kiedy nad morze przyby³ Frederick Barnes. Porucznik z Marynarki Królewskiej straci³ g³owê dla Jane. Czy i tym razem dziewczyna pos³ucha g³osu serca?

Carolyn V. Murray - by³a nauczycielka socjologii oraz zaprzysiêg³a wielbicielka Jane Austen. Przygodê z pisaniem zaczê³a od scenariuszy filmowych - zosta³a nawet zaproszona do wspó³pracy z wytwórni± Walta Disneya i sprzeda³a prawa do kilku w³asnych scenariuszy. ,,Wakacje nad morzem. Historia mi³osna Jane Austen" to jej pierwsza powie¶æ.

Informacje dodatkowe o Wakacje nad morzem. Historia mi³osna Jane Austen:

Wydawnictwo: Nasza Ksiêgarnia
Data wydania: 2016-08-10

wiêcej

Kup ksi±¿kê Wakacje nad morzem. Historia mi³osna Jane Austen

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Wakacje nad morzem. Historia mi³osna Jane Austen - opinie o ksi±¿ce

Wakacje nad morzem to opis romansu,który po³±czy³ Jane Austen i Frederica Barnesa.Autorka próbuje odpowiedzieæ na pytanie,dlaczego znana autorka ponadczasowych romansów nigdy nie wysz³a za m±¿.Oprócz ciekawej historii mi³osnej czytelnik dowie sie równie¿ w jaki sposób ewoluowa³y pomys³y Austen ,które przedsrtawa ona pó¼niej w swoich ksi±¿kach.Mo¿e nie jest to wielka powie¶æ,ale idealna dla odstresowania no i oczywi¶cie obowiazkowa lektura dla wszystkich wielbicieli Jane Austen.Ciekawie by³o przeczytaæ o osobach,które pó¼niej sta³y siê dla pisarki kanw± do stworzenia jej w³asnych bohaterów.

Avatar u¿ytkownika - anoola
anoola