Walka Sylfa

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2011-06-16
ISBN: 978-83-241-3969-9
Dodał/a książkę:czytam

Baśniowy świat i wielka miłość dwojga zakochanych z dwóch stron magicznego portalu.

Powieść chwalona przez uznane autorki romansów paranormalnych i fantasy.

Polskie czytelniczki już czekają na powieść:

Intryguje mnie ten... sylf.

www.ksiazkimlodziezowe.fora.pl

Także intryguje mnie ten sylf. Książka ta może być inna, niż reszta, która się teraz ukazuje.

www.ksiazkimlodziezowe.fora.pl

Strasznie ciekawy opis, zaintrygował mnie. Wyczekuję z niecierpliwością.

www.ksiazkimlodziezowe.fora.pl

Sylf to potężna magiczna istota. Lecz człowiek może zmienić go w niewolnika mrocznym rytuałem – ofiarą z życia młodej kobiety.

Ale siedemnastoletnia Solie sama przejmuje władzę nad sylfem, dla którego miała być przynętą - młodym jak ona i niesamowicie pociągającym. Od tej chwili oboje nie są bezpieczni ani w świecie sylfów, ani ludzi.

L.J. McDonald zaczęła pisać, kiedy miała piętnaście lat, ale sukces odniosła dopiero Walką sylfa. Jej popularność ugruntowała kolejna powieść z serii.

intres16 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-08-19, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,biblioteka,fantasy,
piękna historia, pełna zwrotów akcji, miłości, śmierci, strachu i fantastycznych stworzeń, które ludzie nauczyli jedynie zabijać. Jednak pojawia się kolejny i już nie jest taki jak pobratymcy, zakochuje się i poznaje świat ludzi. Jedyna uwaga, książka mocno erotyczna miejscami.
ewaboruch plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-02-07, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2015,fantastyka,przygoda,
Kraina, gdzie ludziom pomagają wezwane elfy. Najsilniejsi są wśród nich wojownicze sylfy wzywane przez krwawą ofiarę. Jednak nikt nie zna ich natury. wszystko zaczyna się zmieniać, gdy jedna z ofiar przejmuje władze nad przybyłym sylfem. Książka jest napisana prostym językiem i jest idealna dla każdego, kto lubi tego rodzaju literaturę jaką jest baśń, czy fantastyka.