Wenecja. Przewodnik - Celownik

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2011-04-13
Dodał/a książkę:helion

Wenecja- miasto zakochanych i gondoli, pięknej architektury i opery. Znany na całym świecie ośrodek turystyczny i kulturalny. Ze względu na swoją architekturę jak i nietypowe położenie, Wenecja znajduje się na Liście światowego dziedzictwa UNESCO. Przewodnik oprowadzi po jej największych zabytkach i podpowie jakich atrakcji Wenecji nie można przegapić.

Przewodniki-Celowniki to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyróżnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych. Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność podczas wycieczek i podroży. Pozwalają w prosty sposób odnajdywać w terenie interesujące miejsca i identyfikować obiekty. Mapa, tekst i zdjęcia uzupełniają się i tworzą wzajemnie powiązaną całość, która sprawi, że samodzielne zwiedzanie miasta stanie się prawdziwą przyjemnością!

Przewodnik-Celownik
Wenecja to:

• Atlas Wenecji 1 : 10 000
  • Alfabetyczny leksykon 112 największych atrakcji turystycznych
  • ponad 140 kolorowych fotografii
  • Zwięzłe informacje praktyczne
  • Przejrzysty system odsyłaczy

... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się Wenecją, bezbłędnie trafi ać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze zabytki w mieście.

Patron medialny:

Sumire Linia koment