Okładka - Wesoła szkoła sześciolatka. Kolorowanka. Część 2 - Lato

Data wydania: 2007
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 978-83-02-09132-2
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Kolorowanka jest propozycją dla dzieci pięcio-, sześcioletnich, które nie tylko lubią rysować, ale także myśleć. W drugiej jej części znajdują się bowiem ładne konturowe ilustracje związane z tematyką lata i wakacji oraz ćwiczenia, które wymagają namysłu. Książeczka została tak zaprojektowana, aby można z niej było korzystać na dwóch poziomach. Te dzieci, które nie potrafią odczytać polecenia, a starszych nie ma w pobliżu, mogą kolorować obrazki. Te natomiast, które same lub z pomocą rodziców poznają zawartość polecenia, będą mogły wykonać dodatkowe zadania w nim zawarte.
Sumire Linia koment
Okładka - Wesoła szkoła sześciolatka. Kolorowanka. Część 2 - Lato Sztuka i Czas. Od Prehistorii do Rokoka
Barbara Osińska
Okładka - Wesoła szkoła sześciolatka. Kolorowanka. Część 2 - Lato Pedagogika Wczesnoszkolna
Ryszard Więckowski
Okładka - Wesoła szkoła sześciolatka. Kolorowanka. Część 2 - Lato Wzbogacanie doświadczeń uczniów klas początkowych w kontaktach ze środowiskiem
Maria Jakowicka
Okładka - Wesoła szkoła sześciolatka. Kolorowanka. Część 2 - Lato Podstawy eksploatacji maszyn rolniczych WSiP
Józef Kuczewski, Zbigniew Majewski
Okładka - Wesoła szkoła sześciolatka. Kolorowanka. Część 2 - Lato Przez lata walki: zbiór opowiadań
Lesław M. Bartelski, Janina Bogucka-Ordyńcowa, Ludwik Rajewski