When summer ends

Chloe Henderson nigdy nie była tą, która łamała zasady czy przekraczała granice... ale podczas jej letniej przerwy ona i jej przyjaciele użyli swoich fałszywych dowodów, by dostać się do klubu. To tam spotyka przystojnego i pociągającego barmana, Willa Morrisa. Przyciąganie jest natychmiastowe i rośnie z każdym mijającym dniem. Lecz każde lato musi się kiedyś skończyć. Zbliża się ostatni rok Chloe, a kiedy wraca do szkoły, następuje niespodziewany zwrot akcji. Will także tu jest, lecz nie jako jeden z jej kolegów z klasy... Opowieść o zakazanej miłości, złamanych sercach, przyjaźni i rywalizacji.

Informacje dodatkowe o When summer ends:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2012-09-26
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę When summer ends

When summer ends - opinie o książce

Avatar użytkownika - gemmabe
gemmabe
Przeczytane:2015-11-17, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015,
No fajne to było. Lekkie. Chociaż pewnie takie być nie miało. Częste mówienie jaki to Will stary sprawiało, że zapominałam iż ma on tylko 22 lata i jego częste dziecinne/nastoletnie wygłupy są na miejscu. Chloe za to zbyt często przypominała mi starszą dziewczynę. Taki tam mini paradoks. Historia podoba do Losing it (chyba, z tego co pamiętam), ale tylko w zamyśle. Takie happy/unhappy love story mają coś w sobie, że chcę się je czytać i kibicować parze by w końcu uczucie wygrało. Sam- najlepsza postać. Zabawny, kolorowy, ale też poniekąd dorosły i poważny w niektórych działaniach. Epilog obłędny. W sumie autorka mogła pokusić się o drugą część i opisać w niej jak doszło do epilogu pierwszej. Kto jest za? JA! Pewnie na uwagę powinni zasłużyć też Nick i Amy, ale jakoś nie zżyłam się z nimi tak jak pewnie powinnam. Fajnie, ze byli. Musi wystarczyć.