Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Data wydania: 2002
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 8371954107
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
W części I podręcznika, autor podejmuje takie zagadnienia, jak : różne aspekty życia codziennego, struktura życia społecznego, prawidłowości i konflikty życia społecznego, rynek pracy, kultura popularna i kultura wysoka, patologie społeczne, uprzedzenia i tolerancja, problemy społeczne związane z globalizacją.
Sumire Linia koment
Okładka - Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik cz. 1 Społeczeństwo. Szkoły ponadgimnazjalne zakres podstawowy 100 testów z gramatyki angielskiej
Krzyżanowski Henryk
Okładka - Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik cz. 1 Społeczeństwo. Szkoły ponadgimnazjalne zakres podstawowy Jak najazdy barbarzyńców ukształtowały współczesny świat
Thomas J. Craughwell
Okładka - Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik cz. 1 Społeczeństwo. Szkoły ponadgimnazjalne zakres podstawowy Stosowana psychologia wychowawcza
Myron H.Dembo
Okładka - Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik cz. 1 Społeczeństwo. Szkoły ponadgimnazjalne zakres podstawowy Zarys teorii literatury
Michał Głowiński, Janusz Sławiński, Aleksandra Okopień-Sławińska
Okładka - Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik cz. 1 Społeczeństwo. Szkoły ponadgimnazjalne zakres podstawowy Słownik języka polskiego
Artur Arnold