Okładka - Wielka księga gier i zabaw

Wielka księga gier i zabaw

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2006
Kategoria: Inne
ISBN: 83-7442-580-6
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Gry i zabawy są głównym zajęciem w okresie wczesnego dzieciństwa i świetną formą rozrywki. Podczas zabawy dziecko rozwija się fizycznie i emocjonalnie, jednocześnie ćwiczy zdolności intelektualne i refleks. Poza tym organizowanie gier i zabaw to jeden z najmilszych sposobów spędzania wolnego czasu z rodziną, w szkole, z przyjaciółmi, a nawet samotnie. Bawiąc się, cieszymy się z towarzystwa innych osób. Książka stanowi zbiór gier i zabaw przeznaczonych dla dzieci w wieku od trzech lat, młodzieży i dorosłych. Niektóre z przedstawionych tu propozycji nie wymagają nawet, aby dziecko podnosiło się z krzesła, inne stwarzają możliwość "wybiegania się", lecz są też takie, w których można wykazać się umiejętnością wysławiania, zręcznością i poczuciem humoru.
Okładka - Wielka księga gier i zabaw Calineczka
Barbara Żołądek, Ola Makowska
Okładka - Wielka księga gier i zabaw Konie i kucyki. 40 opowieści z rozwianą grzywą
Vic Parker, Iole Rosa, Gail Yerrill, Frank Endersby, Simon Mandez, Mélanie Florian, Kristen Harris-Jones
Okładka - Wielka księga gier i zabaw Smok wawelski. Baśnie polskie (ze słuchowiskiem na płycie CD)
Liljana Bardijewska, Ola Makowska
Okładka - Wielka księga gier i zabaw Wielki podręcznik dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych
Jordi Lorente, Oriol Ripoll; Zilustrowali: Roberto Artero, Anna Clariana, Montserrat Nieto
Okładka - Wielka księga gier i zabaw Ziemia Święta. Litografie Davida Robertsa
Enrico Lavagno